Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо -20% знижки на книги від «Видавництва 21», «Чорні вівці» та «Meridian Czernowitz»!

Цього разу в акції «Видавництво Тижня» даруємо знижку -20% на цілих три українські видавництва, наявні на нашому сайті! Тож з 22 по 28 січня встигніть скористатися знижкою на книги від «Видавництва 21», «Чорні вівці», «Meridian Czernowitz».

   

«Видавництво 21» спеціалізується як на художній, так і на нон-фікшн літературі сучасних українських та європейських авторів, видає також наукові і науково-популярні книги. Серед видань і мемуарно-табірна література європейських авторів. Художні тексти, що виходять у «Видавництві 21», охоплюють різні жанри, напрями та стилі: від центральноєвропейського роману, роману пам’яті, автобіографічної прози до детективу з елементами трилеру та психоделіки. 

Дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» спеціалізується на арт-буках, білінгвальній та перекладній літературі для дітей

«Meridian Czernowitz» не є видавництвом у традиційному розумінні. Це Міжнародна літературна корпорація, яка видає тільки якісні художні тексти сучасних українських авторів.

  

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33; вул. Стрийська, 200А);

– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Михайлівська, 18А).

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»).

– в Одесі (вул. Катерининська, 2).*Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються, проте ви маєте можливість списати наявні букси. Знижки і промокоди не додаються. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage