Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо -20% знижки на книги «Коти і кішки й маленька мишка» та «Песики і цуценятка та хитреньке Лисенятко»!

З 13 по 19 травня даруємо знижку -20% на дві книжки-розглядалки (віммельбухи) від Вікторії Солтис-Доан — «Коти і кішки й маленька мишка» та «Песики і цуценятка та хитреньке Лисенятко»! Це книги з цікавими завданнями для сімейного читання і реготання :)

  

Про книгу «Коти і кішки й маленька мишка»:

Перед вами — чудова й кумедна історія з життя котів у картинках. Усі вони живуть у Котобудинку, і в кожного — власний характер та звички і купа своїх котячих справ. Вони такі заклопотані, що навіть не помічають, коли в їхньому будинку оселилася маленька мишка. Допоможи котам відшукати малу бешкетницю! А ще в будинку оселилася курочка Дора, яка вже звиклася зі своїми пухнастими сусідами. Тож спецзавдання від Дори для геть дорослих читак — знайти й порахувати всі яєчка

Про книгу «Песики і цуценятка та хитреньке Лисенятко»:

Віммельбух ідеально підходить для знайомства маленьких читачів зі світом довкола, розвитку мовлення і уяви. Діти радо розглядатимуть цю книжку про життя песиків, сповнену гумору і кумедних деталей. Адже на кожній сторінці потрібно знайти хитре Лисенятко, а також відшукати загублені предмети та собачі «кексики».

   

Акція діє:

– в онлайн-книгарні Старого Лева;

– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22; вул. Бандери, 33, вул. Стрийська 200а);

– у Києві (вул. Прорізна, 10, вул. Михайлівська, 18);

– у Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ «Нео Плаза»).

   

*Щоб скористатися знижками, спершу залогіньтеся/зареєструйтеся у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева. На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка і оплата здійснюється за стандартними умовами.

imageimage