Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Даруємо 10% знижки на абонемент у кросфіт зал REVAT + корисний смаколик!

Не можете визначитись, де займатись спортом у Львові? Видавництво Старого Лева має для вас класний варіант — та ще й з приємною пропозицією! :)

Здійснюйте покупку у будь-якій львівській книгарні-кав’ярні Старого Лева на суму від 200 грн та очікуйте особливе повідомлення: з ним ви зможете прийти на безкоштовне тренування у REVAT та отримати 10% знижки на абонемент + корисний смаколик!

   

REVAT — перший кросфіт зал у Львові з єдиним у місті тренером, який має офіційну сертифікацію від CrossFit HQ. Тут займаються як новачки, які ніколи не тримали гирі в руках, так і професійні спортсмени та тренери для підтримки власної форми і знань. Ви можете обрати як індивідуальні, так і групові заняття під пильним наглядом тренера. 

«Ми гуртуємо спільноту. Нас об'єднало прагнення до розвитку, яке переросло у щось більше, ніж просто тренування: постійні виїзди на змагання, спільний відпочинок, поїздки до нових місць та підтримка одне одного. Ми стали чимось більше, ніж просто crossfit зал», — зазначають на сайті REVAT.

Більше деталей про тренування — за цим посиланням.

   

Знижка діє для учасників Спільноти Старого Лева, тобто смс-повідомлення прийде лише зареєстрованим користувачам.

imageimage