"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

З'явився тізер екранізації роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія»
Компанія Film.ua на своєму каналі в YouTube опублікувала перший тизер до майбутньої екранізації книжки відомої української письменниці Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Новий фільм матиме назву «Віддана».
 
Історія починається в Станіславові у 1868 році. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину, але вдається врятувати двох дівчат – рідну доньку Аделю і доньку хатніх робітників Стефанію. У момент розпачу доктор вирішує виховувати їх разом. Минає 25 років. Дівчата виросли і так само нерозлучні, хоча Аделя тепер заміжня. Стефа ж веде господарство, втамовуючи свою пристрасть у кулінарії. Та вони досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних смислів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає. Красиві наряди, вишукані страви та безкінечні шпацери… Що ж станеться, коли ілюзія почне розвіюватися, а замість неї вималюється реальність?
 
 
Режисеркою стрічки стала Христина Сиволап. За її словами, у коментарі виданню The Village, у тизері хотілося ознайомити глядачів із майбутньою атмосферою фільму, його настроєм і, звісно, світом головної героїні, де реальність та ілюзія сплелися у щільний клубок, який несила розплутати зсередини.
 
Головну роль служниці Стефанії Чорненько зіграє польська акторка Маріанна Янушевич. Панянку Аделю Анґер на широкому екрані втілить випускниця акторського курсу Ukrainian Film School – Олеся Романова. А головну чоловічу роль Петра Сколика виконає Роман Луцький, відомий українцям з фільмів «Сторожова застава», «Секс і нічого особистого» та серіалу «Століття Якова».
 
Зйомки розпочнуться вже у квітні, а в широкому прокаті фільм вийде у 2020 році. Дистрибутором стрічки в Україні стала кінокомпанія «Вольга Україна». 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage