"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Зустрічі з Павлом Коробчуком у Луцьку, Рівному, Львові та Чернівцях
З 17 по 25 березня Павло Коробчук презентує свою нову книгу поезії «Хвоя» у Луцьку, Рівному, Львові та Чернівцях. Збірка нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева», формують її три теми – війна, любов і мудрість. А 99 віршів – гілочок «Хвої» – є підказками на шляху до знаходження себе, до умиротворення. Завершальним сотим віршем, сотою гілочкою збірки повинен стати читач. Для нього у книзі спеціально відведена сторінка і «місце за роялем». 
 
«У книжці є зображення: рояль із порожнім стільцем, – розповідає Павло. – Задум такий, що читач прочитує книжку, стає сотим віршем і займає порожнє місце за роялем. Тільки тоді збірка є завершеною. Адже книжка без читача – не книжка. Сама ж назва «Хвоя» втілює мудрість, ген, архетип, а гілочка хвої поєднує людину з людиною через покоління. Збірка складається з трьох частин: військової, інтимної та родинної лірики.  В останній втілена мудрість моїх дідуся із прабабусею».
 
Зустрічі відбудуться: 
 
17 березня – Луцьк – 18:30 – Книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30) – Модератор - Елла Яцута;
 
18 березня – Рівне – 17:30 – Рівненська обласна бібліотека, 3-й поверх, актова зала (вул. Короленка, 6) – Модератор - Наталія Чабан;
 
19 березня – Львів – 13:00 – дворик «Львівської копальні кави» (пл. Ринок,10) – Модератор - Володя Бєглов;
 
25 березня – Чернівці – 18:30 – Центр Целана (вулиця Кобилянської, 51) – Модератор - Валерія Чорней. 
 
«Маємо збірку, в якій знайдемо багато відкриттів, і вдалих метафор вистачить на кілька прочитань, – зауважив літературний критик Ростислав Семків. – І добре, що рух у ній від війни та смерті до самоосмислення й кохання. Добре, що осмислення себе йде також коштом повернення до кращих своїх віршів з попереднього часу, що співіснують і, відтак, співставні із зовсім новими. Так є: «Хвоя» щось підсумовує, а щось обіцяє у перспективі. І в ній досить сказано, щоб ми поверталися до цієї книжки, й достатньо обіцяно, щоб чекати наступної».
 
Павло Коробчук – поет, музикант, журналіст, дипломований сходознавець. Автор семи поетичних книг, співавтор збірки «Цілодобово» (спільно з Б. Горобчуком та О. Коцаревим). Дебютний роман Павла «Море для шульги» вийшов у 2012 році, книга малої прози «Священна книга гоповідань» – у 2014-му. Лауреат конкурсів «Смолоскип», «Підкова Пегаса», «Літературний Олімп», «Коронація слова» та багатьох інших. Переможець 20-ти літературних слемів. Грає на барабанах у кількох гуртах, пише електронну музику. Мешкає у Києві, працює на Радіо Свобода в проекті «Донбас.Реалії».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage