0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Зустрічі з авторами у Львівській обласній бібліотеці для дітей
«Школа школою, а Форум за розкладом» - таким девізом зустрічала гостей Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка, 1) під час ХХІІ Міжнародного книжкового Форуму видавців. Бібліотекарі створили затишну атмосферу для юних читачів, а також для авторів «Видавництва Старого Лева», які завітали до бібліотеки розповісти про свої нові книжки.  
 
У четвер, 10 вересня, Тарас Прохасько та Мар’яна Прохасько презентували дітлахам нову історію про пригоди друзів з Букового лісу – «Як зрозуміти козу». Автори розповіли, що ідея цієї книжки народилась кілька років тому, коли вони з друзями подорожували на яхті. За словами Мар’яни, кожен з літературних персонажів взяв трохи від тієї команди, яка була на борту яхти. Хтось робив йогу, хтось читав книжку про морську подорож, а хтось мав морську хворобу: «Власне, у мене і була морська хвороба, - зізнається Мар’яна Прохасько. - Я була найбільшою боягузкою, особливо, коли ми потрапили у шторм». Під час зустрічі дітлахи не тільки уважно слухали, а й ставити авторам купу питань, дізнавалися «кротячі» секрети та навіть вивчили кілька фраз грецькою мовою, адже вони дуже потрібні, щоб зрозуміти козу:)
Наступного дня – у п’ятницю, 11 вересня, відбулась презентація книги «От би мені коника» Оксани Кротюк з ілюстраціями Богдана Поліщука. Слухали цікаві історії та вірші зі збірки, малювали власних казкових коників та змагалися, у кого коник гарніший, навіть обговорювали львівські театри. Богдан Поліщук зізнався, що він не тільки ілюструє книжки, а й малює костюми для акторів театру ім. Леся Курбаса. 
Старшим школярам свій новий твір презентувала Олена Захарченко. «Хутір» - таку назву книжка отримала не просто так, адже саме на загадковому хуторі, сповненому справжньої магії, і відбуваються події твору. Олена зізналась, що на написання книги її надихнули сини – Марко та Петро, які, до речі, теж завітали на мамину презентацію. Письменниця зачитала уривки з повісті, а школярі, натхненні твором, розповідали справжні магічні історії із власного життя.
 
Завершальною зустріччю в обласній бібліотеці була презентація книжки «Абетка ремесел і професій» Надії Репети та ілюстратора Мар’яни Петрів. Малюки із захопленням слухали вірші з абетки, дізнавалися, чим займаються друкар, аптекар, екскурсовод, різьбяр тощо. Не обійшлося без сюрпризів: Надія Репета подарувала «Абетку професій і ремесел» герою книги – хлопчику із прізвищем Стельмах, адже саме про професію стельмаха йде мова на сторінці букви «С». 
Ірина Шаповалова. Більше фото
 
 
 
Вам може бути цікаво
«140 децибелів тиші». Уривок із книги
Ілларіон Павлюк: «Головна мета книжки показати, що добро існує»
Футорський Любомир
Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування
Коли життя стає музикою, а музика – рікою
Заяць Ірина
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати