0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Зустріч з Наталією Гуменюк та героями книги «Загублений острів»
У вівторок, 3 березня, запрошуємо на презентацію книги репортажів з окупованого Криму «Загублений острів» та зустріч із її авторкою – журналісткою Наталією Гуменюк – і героями видання. Початок о 18:30 у
Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12) у Києві! Модеруватиме розмову письменниця, головна редакторка «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. Зустріч, що відбудеться з нагоди 6-х роковин анексії Кримського півострова, організовує Мистецький Арсенал. 
 
«Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» – це щойновидана збірка репортажів з півостріва, куди журналістка Наталя Гуменюк їздила упродовж 2014 – 2019 років. Підприємці та пенсіонери, кримські татари, студенти й громадські активісти, правозахисники та військові, люди з різними політичними та ідеологічними поглядами відверто розповідають Наталії свої історії: одні діляться тихим, глухим болем, інші – просто втомилися мовчати й боятися. Ця книжка є справжнім голосом анексованого Криму, його багатоголоссям, в якому окремі розповіді творять єдину спільну історію, яка ще не завершилася.
 
Наталя Гуменюк – українська журналістка, 2013 – 2020 рр. спецкореспондентка hromadske, 2015–2019 рр. – голова ГО «Громадське телебачення». Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60-ти країнах світу. Авторка книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» про події «арабської весни». Від часів Революції Гідності та початку війни висвітлює події на Донбасі й у Криму.
 
 
Вам може бути цікаво
Мости замість стін, або Що об’єднує українців?
«Експрес до Ґаліції». Уривок з нового детективного роману Богдана Коломійчука
Поки ще літо: книжки і кіно для літературного серпня
Знижки до -50% на електронні книжки Старого Лева
Старий Лев — на «Toloka» у Запоріжжі
Історія однієї обкладинки: Оксана Йориш і «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати