"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

На великі екрани вийде фільм про Крістофера Робіна і Вінні-Пуха
Студія «Disney» готує для глядачів ще один «літературний» фільм, цього разу присвячений героям творів відомого англійського письменника Алана Александра Мілна, а саме Крістоферу Робіну й ведмедикові Вінні-Пуху. Прем`єра фільму - на початку серпня. 
 
 
Кінокартина розповість про Крістофера Робіна – колись грайливого хлопчика, який пережив безліч яскравих пригод разом з ведмедем, тигром, віслюком, совою, кроликом та іншими героями історій Мілна. Але минув час, хлопчик виріс та перестав вірити у казки й дива. Тож, аби це змінити й допомогти Крістоферу Робіну знайти свій шлях, у його життя повертається не хто інший, як Вінні-Пух, а також інші мешканці Стоакрового лісу.
 

 
Головну роль виконає Еван МакҐреґор – зірка фільмів «Мулен Руж!», «Молодий Адам», «Зоряні війни», «Ангели і демони». Гейлі Етвел («Перший месник», «Вирок») втілиться в образ дружини дорослого Крістофера Робіна – Евелін, а у ролі доньки головного персонажа – Мадлен – глядачі побачать юну Бронте Кармайкл. Також на екрані з’явиться Марк Ґетісс («Шерлок», «Доктор Хто») як начальник Крістофера Робіна на ім’я Кіт Вінслоу. Вінні-Пуха ж озвучить Джим Каммінґс, відомий роботою над мультфільмами «Вінні-Пух», «Аладдін», «Король Лев», «Чорний плащ» та ін.
 
 
Режисером стрічки став Марк Фостер («Чарівна країна», «Всесвітня війна Z»), сценаристом – Том МакКарті («Перемога», «У центрі уваги»). Продюсери – Бріґам Тейлор («Книга джунглів») та Крістін Берр («Пропозиція»).
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage