0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
На великі екрани вийде фільм про Крістофера Робіна і Вінні-Пуха
Студія «Disney» готує для глядачів ще один «літературний» фільм, цього разу присвячений героям творів відомого англійського письменника Алана Александра Мілна, а саме Крістоферу Робіну й ведмедикові Вінні-Пуху. Прем`єра фільму - на початку серпня. 
 
 
Кінокартина розповість про Крістофера Робіна – колись грайливого хлопчика, який пережив безліч яскравих пригод разом з ведмедем, тигром, віслюком, совою, кроликом та іншими героями історій Мілна. Але минув час, хлопчик виріс та перестав вірити у казки й дива. Тож, аби це змінити й допомогти Крістоферу Робіну знайти свій шлях, у його життя повертається не хто інший, як Вінні-Пух, а також інші мешканці Стоакрового лісу.
 

 
Головну роль виконає Еван МакҐреґор – зірка фільмів «Мулен Руж!», «Молодий Адам», «Зоряні війни», «Ангели і демони». Гейлі Етвел («Перший месник», «Вирок») втілиться в образ дружини дорослого Крістофера Робіна – Евелін, а у ролі доньки головного персонажа – Мадлен – глядачі побачать юну Бронте Кармайкл. Також на екрані з’явиться Марк Ґетісс («Шерлок», «Доктор Хто») як начальник Крістофера Робіна на ім’я Кіт Вінслоу. Вінні-Пуха ж озвучить Джим Каммінґс, відомий роботою над мультфільмами «Вінні-Пух», «Аладдін», «Король Лев», «Чорний плащ» та ін.
 
 
Режисером стрічки став Марк Фостер («Чарівна країна», «Всесвітня війна Z»), сценаристом – Том МакКарті («Перемога», «У центрі уваги»). Продюсери – Бріґам Тейлор («Книга джунглів») та Крістін Берр («Пропозиція»).
 
Вам може бути цікаво
Андрій Бачинський: угода з дияволом є у львівських архівах
А ви знали, що Моцарт був… львів’янином?
Еліна Свенцицька: «Ці вірші - це листи з Донецька, який є в моєму серці»
AIR ГОГОЛЬFEST разом зі Старим Левом у Вінниці
Музей Гемінґвея на вашій книжковій поличці
«Бойня номер п’ять» Курта Воннеґута (Уривок)
stary_lev Стежити
дописів читачів