0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Знайшли видання творів Шекспіра 1623 року
 
«Перше Фоліо» - назва, якою часто окреслюють першу збірку п`єс відомого англійського драматурга Вільяма Шекспіра.  Книга вийшла за сім років після смерті автора тиражем 750 примірників, до сьогодні у різному стані збереглась лише третина з них. Ще один примірник такого видання нещодавно знайшли на шотландському острові Б'ют.
 
 
Книга, до якої увійшли 36 п`єси, як-от «Дванадцята ніч», «Макбет», «Юлій Цезар», «Ромео і Джульєтта», «Гамлет»  та інші, вийшла у 1623 році. Особливістю видання є портрет драматурга, створений відомим гравером Англії Мартіном Друшаутом та розміщений на першій сторінці книги.
 
 
 
Знайшла видання професор Шекспірівських студій Оксфордського університету Емма Сміт. Книга зберігалася в бібліотеці маєтку Mount Stuart House більше століття. Власником примірника був редактор Ісаак Рід, який у XVIII ст. працював у Лондоні. Листи Ріда свідчать, що він придбав «Перше Фоліо» у 1786 році, а у 1807-му, після смерті власника, книгу було продано «JW» за £ 38 (53  долари). Після цього тривалий час не було жодних згадок про видання. Аж до 1896 року, коли інформація про книгу з`явилась у каталозі бібліотеки маєтку Mount Stuart House. Після цього «Перше Фоліо» знову було забуте до того моменту, коли в архівах бібліотеки його знайшла Емма Сміт. Знайдене видання є незвичайним: воно переплетене у три томи та має велику кількість чистих сторінок, які, можливо, мали бути використані для ілюстрацій.
 
 
 
З 7 квітня по 30 жовтня в маєтку діятиме виставка, на якій можна буде побачити і цю знахідку.
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Про «Вільнюський покер» і спільний досвід України і Литви
Залишатися звичайним: рецензія на книгу Саллі Руні «Нормальні люди»
Дитячі суботи у Львові!
Новинка «Куди і звідки» арт-студії «Аґрафка» розповість про рух, мандри та простір
«Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка. Уривок
Наталя Іваничук про переклад «Ріка» та «До музики»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати