"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Знайдено невідомий твір Артура Конан Дойла?
 
Загадка, яка б могла заінтригувати самого Шерлока Холмса: у Великобританії знайшли невідомий твір про великого детектива, який, імовірно, був написаний Артуром Конан Дойлем. 
 
Англійський історик та поет Волттер Елліот знайшов у себе на горищі збірку творів, видану у 1903 році в рамках благодійного збору коштів на відновлення моста у м. Селкерк (Шотландія). За словами поета, збірка пролежала там 40-50 років разом з картиною старого моста, змитого повінню у 1902 році. 
 
У книзі, поруч із поезією та прозою місцевих жителів, Елліот знайшов твір з 1300 слів про пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. Під оповіданням ім’я автора немає, але вважається, що ним був саме Артур Конан Дойл. По-перше, письменник брав участь у цій благодійній акції, а по-друге – наприкінці збірки міститься інформація, що Дойл відвідував Селкерк приблизно у той самий період  часу. 
 
«Він часто бував у місті, тож міг знати усі деталі місцевості, які описав у творі, - вважає Елліот. – На мою думку, словниковий запас оповідання дуже близький до інших творів Дойла. Я абсолютно впевнений, що цю історію написав саме він».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage