0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Зірка Мензатюк відвідала Полтаву
У середу, 19 листопада, дитяча письменниця Зірка Мензатюк провела серію зустрічей із читачами у полтавській Бібліотеці-філіалі №4 (вул. Фрунзе, 141). Друзям Старого Лева Зірка Мензатюк відома за книжками «Казочки-куцохвостики», «Зварю тобі борщику», «Таємниця козацької шаблі», «Київські казки», «Ангел Золоте Волосся», «Як я руйнувала імперію».
    
 
Разом з юними прихильниками творчості пані Зірки читали книги авторки, ділилися враженнями та говорили про все-все. Адже Зірка Мензатюк не лише створює чудові твори для дітей різного віку, але й легко знаходить спільну мову з дітьми.
Поділилась враженнями від зустрічі з Зіркою Мензатюк бібліотекар Ганна Панюта: «Зірка Мензатюк і колег, і читачів, дорослих та малих, просто закохала в себе. Гарна, мудра, ерудована, прекрасний оповідач, пані Зірка захопила так наших читачів, що всі зустрічі із запланованих 30-45 хв. затримували авторку на годину з хвостиком. Скільки радощів у дітей! Пані Зірка прекрасна не тільки письменниця, а й вихователька та вчитель».
Вам може бути цікаво
Феномен Ульфа Старка
Тиждень Ульфа Старка
«Розарій» Анни Малігон. Вервечка битого скла
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
7 письменників про знакових авторів, які їх надихали
stary_lev Стежити
дописів читачів