"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Жили у бабусі...
Днями «Бабусина господа» та всі її мешканці разом із творцями – письменницею Катериною Міхаліциною та ілюстратором Наталкою Гайдою – подалися у перші весняні мандри. Проте далеко від «Видавництва Старого Лева» не забрели: отаборилися на вулиці Окуневського у ЦБС для дітей, щоб влаштувати таку собі літературно-біологічно-художню практику для приблизно 15 малюків та їхніх батьків.
 
Письменниця та ілюстраторка познайомилися із маленькими читачі відділу обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів Центральної дитячої бібліотеки м. Львова (вул. Окуневського, 3) в рамках Дня сімейної творчості і читання «У бабусиній господі».
 
Літературна складова полягала у читанні кумедних віршиків про загальних улюбленців: вдоволеного котика, спритних мишок, які поцупили цілий бісквіт, а також свинку, яка хотіла стати фотомоделлю, песика-пірати, корівку та телятко, що боялося мухи, яка насправді виявилася зовсім не страшною бджілкою.
 
Художня була трошки вагомішою, себто довшою: доки Катерина разом із малятами озвучували мешканців бабусиної господи – нявкали, муркали, кукурікали й навіть підгавкували, Наталка малювала цих тваринок на дошці, «забувши» зобразити кому хвіст, кому вухо, ногу чи рильце. Старші дітки захоплено відгадували, кому чого бракує, а також просили домалювати ошийники, дзвоники, капелюшки своїм улюбленця.
 
Молодші постійно поривалися постирати малюнки, інколи навіть випереджаючи художницю. А потім усі дружно взялися за фломастери і з допомогою дорослих зобразили справжню веселкову ферму із зеленими мишками, фіолетовими курчатами та райдужними кониками… Година проминула як мить, бо коли всі гуртом і всім цікаво, час летить непомітно.
 
       
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage