"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Журналісти поїли прес-борщу
У середу, шостого лютого, “Видавництво Старого Лева” провело прес-борщ для журналістів. Презентували нову стратегію розвитку книговидавничої справи в Україні, у центрі якої... український борщ. Письменниця, головний редактор видавництва Мар’яна Савка оприлюднила свій маніфест «Українська книжка за рецептом борщу». Український автор, українська мова, український перекладач, ілюстратор, покупець, читач – ось складові успішної і поживної книги в Україні. Адже найкраще смакують рідні страви – книжки, приготовлені з національних продуктів.
 
Криза мобілізує, переконаний Старий Лев, а тяжка економічна, ідеологічна, політична та соціальна ситуація в країні – не привід ховати голову в пісок і обирати тактику перечекання. Навпаки, це - час для дій і ризику. Таку позицію «Видавництво Старого Лева» не лише декларує, а й активно втілює в життя.
 
На прес-борщі стратегію розвитку презентували голова ради директорів холдингу емоцій «ФЕСТ» Андрій Худо, директор «Видавництва Старого Лева» Микола Шейко та письменниця, головний редактор видавництва Мар'яна Савка. Подія відбулась у приміщенні Першої Грильової Ресторації "М'яса та Справедливості".
 
У той час, коли українські книги вилучають із шкільної програми, а українське книговидання намагаються зробити неконкурентноздатним та тотально збитковим, Старий Лев за минулий рік видав вдвічі більше книг, ніж за 2011. Цьогоріч видавництво підняло планку ще вище – протягом 2013 року світ побачить понад 50 книг, серед яких «Як не заблукати в Павутині» Тетяни Щербаченко, присвячена проблемі інтернет-безпеки дітей, збірка оповідань «Мама по скайпу» на тему комунікаційного розриву між дітьми і дорослими, які виїхали на заробітки, «Дідо-Всевідо» Олександра Гавроша з унікальними ілюстраціями Світлани Фесенко… Старий Лев започаткує нову серію – «Казки зі всього світу», першою ластівкою якої стануть «Українські казки».
 
Видавництво продовжує знайомити Україну з найкращими світовими авторами, які пишуть для дітей. Під час Міжнародного дитячого фестивалю у Львові (16-19 травня) зі своїми українськими читачами познайомиться відомий на весь світ британський дитячий письменник Іан Вайброу, автор книжок про пригоди Малого Вовчика. Ще один зірковий гість, який відвідає Україну на запрошення Старого Лева, — Джеремі Стронг. Візит популярного письменника запланований на вересневий Форум видавців (11-15 вересня).
 
Старий Лев продовжує відкривати українську книжку світові. 14-15 березня він презентує свій доробок на одному з найбільших європейських книжкових ярмарків у м. Ляйпциг (Німеччина). А 25-28 березня українське видавництво вперше стане гостем головної світової події в царині дитячої книги – Болонського міжнародного ярмарку дитячої книги, який відбувається щорічно з 1964 року.
 
Працює видавництво і над соціальними проектами. Незабаром стартує програма «Немає чужих дітей», спрямована на виховання соціальних навичок у дітей, що виросли у дитячих будинках та інтернатах. Також побачить світ книжка Старого Лева - «Казки дідуся Гурама», видана шрифтом Брайля.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage