0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Жанна Слоньовська - переможець нагороди Конрада
 
Письменниця Жанна Слоньовська стала лауреатом щорічної польської літературної нагороди Конрада за кращий літературний дебют 2015 року – роман «Дім з вітражем», що вийшов в українському перекладі у «Видавництві Старого Лева».
 
Урочисте нагородження відбулось 30 жовтня в Кракові у рамках Фестивалю Конрада (Festiwal Conrada). Письменниці вручили статуетку та грошовий приз у розмірі 30 тисяч злотих.
 
 
«Кожен шукає безпеки, але особисто для мене писати цю книгу було проти людської основної потреби. Протягом п'яти років  це було питанням віри. Я писала текст, на який ніхто не чекав, я  писала рідною мовою, навіть кинула свою роботу, але твір перевершив мої найсміливіші очікування»,- сказала на сцені Жанна Слоньовська.
 
 
 
Жанна Слоньовська - журналістка, перекладач і письменниця. Народилась у 1978 році. Протягом багатьох років живе у Кракові. Фахівець у галузі історії Львова. Письменниця отримала нагороду видавництва «Znak» за твір «Дім з вітражем» у 2014-му. Також роман номінований на літературну премію «Nike 2016».
 
Вам може бути цікаво
«Сковорода від А до Я»: простими словами про велику людину
Даруємо знижку на книжку тижня: «Передбачувана ірраціональність» Дена Аріелі
Ольга Войтенко: «У світлі світляків» – історія про збереження нашої планети
Топ-3 книжки Старого Лева про мандрівку музеями і галереями
Галина Ткачук: «Найважливіше – навчитися не створювати сміття»
Юрко Іздрик та «Меланхолії із саундом і сенсом» – у Львові
stary_lev Стежити
1795 дописів 40950 читачів