0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Земля Загублених» Катерини Калитко стане короткометражним фільмом!
Чудові новини! Держкіно профінансує короткометражний фільм за книгою «Земля Загублених, або Маленькі страшні казки» Катерини Калитко, що вийшла 2017 року у «Видавництві Старого Лева».
 
20-хвилинна стрічка під назвою «Лалібела» вийде у травні 2021 року, а режисеркою стане Анна Морозова. Цей проєкт є одним із переможців 13-го конкурсу відбору Держкіно.
Тираж закінчився
 
У центрі книги – Земля Загублених, що щодня дрейфує морями альтернативної географії строго паралельно із нашою щоденною, звичною географією. Земля Загублених виникла для того, щоб надто інші люди, витіснені з «нормального» світу, мали куди піти. Виросла з потреби в укритті та оперті. Вона перероджується і розростається щоразу, коли черговий інакший переживає свою відкинутість, і тому постійно оточена водою, як ембріон. Тому й усі неймовірно різні люди цього малого світу — так чи інакше родичі, так чи інакше повторюють долі одне одного. Ця книжка в ритмі дихання — про них. Кожна історія — як міст через воду, щоб пройти і навчитися дихати в унісон з іншими.
 
Книга здобула перемогу у премії Книга року ВВС 2017 року. Також авторку відзначили за цю збірку перемогою у конкурсі Фонду ім. Лесі і Петра Ковалевих. 
 
«"Лалібела" – це магічний реалізм, який існує на стику реального і магічного. Де правда, а де вигадка ніхто до кінця не розуміє. Як і в житті, ми незавжди можемо обґрунтувати все те, що з нами коїться, так і у фільмі – герої та паства чи то перебувають під впливом магічної, чудотворної ікони, чи то просто хочуть перебувати в ілюзії, в якій жити простіше і комфортніше», – йдеться в описі екранізації.
 
Авторами сценарію для кіноадаптації є Оксана Артеменко, Марина Артеменко та Анна Морозова.
 
 
Вам може бути цікаво
«Амадока» Софії Андрухович. Уривок з книги
Вірш дня. Мар`яна Савка
Топ-5 книг, фільмів та музичних композицій від Надійки Гербіш
Руні Саллі
З книгою веселіше: дотепні новинки від Старого Лева
Дві дитячі книги Старого Лева – у фіналі «Еспресо. Вибір читачів 2020»
stary_lev Стежити
дописів читачів