"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Зелена хвиля» відбудеться у серпні

6-9 серпня в Одесі відбудеться Міжнародна книжкова виставка «Зелена хвиля». Вже у дев’ятнадцяте захід об’єднає видавців, книгорозповсюджувачів та читачів з усієї країни, а також представить найсвіжіші українські книжкові новинки.

У програмі «Зеленої хвилі – 2015»: презентації книг, автограф-сесії та зустрічі з письменниками, ілюстраторами та видавцями, майстер-класи, творчі вечори, круглі столи та публічні дискусії, конкурси та розіграші. Також на території виставки працюватиме кінозал.

Звичайно, на виставку «Зелена хвиля» помандрує і Старий Лев! Шукайте стенд із найсвіжішими новинками видавництва на Дерибасівській:)

У рамах виставки «Зелена хвиля» відбудеться ІІІ Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури та «Корнійчуковська премія» -  конкурс творів для дітей, які раніше не видавалися. До короткого списку премії цього року увійшли й твори авторів та друзів Старого Лева – Сергія Гридіна («Життя продовжується!?..») та Оксани Лущевської  («Вітер з-під сонця»). Із повним переліком фіналістів можна ознайомитись тут

Більше інформації про виставку

 

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage