0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Збірку "Катівня. Виноградник. Дім" презентували у Вінниці
У Вінниці, у книгарні «Є», відбулася презентація поетичної збірки Катерини Калитко «Катівня. Виноградник. Дім», яка нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева» в оформленні Тетяни Зозуленко. Модерував та скеровував розмову з Катериною у глибинне, часом містичне, а часом дуже приватне і родинне, русло Олександр Вешелені.
 
Розмова у книгарні «Є» рухалася за маршрутом, який задала сама книжка: від катівні, через виноградну лозу і до дому – від болю, що аж бринить у повітрі і пронизує вірші Катерини наскрізь, до відчуття затишку і віри, глибинного знання, що мов пуп’янок виринає зі рядків Калитко - що все все-таки буде добре.
 
   
 
«Перше враження від цієї книжки у кожного, хто її погортав, і у мене самої на певному моменті, що це - книжка страшних казочок, - розповідає Катерина Калитко. - Але я завжди стояла і стоятиму на тому, що світло не в тому, щоб констатувати, що на тебе світить тепле сонечко. Світло в тому, щоб, сидячи в темряві, куди воно проникає можливо раз на день чи раз на кілька годин, а може й ніколи, знати, що воно є, і продовжувати вірити в те, що воно є. Насправді, мені важлива у цій книжці така трошки міфологічна складова, принаймні, я намагалася досягти якоїсь баладності, ноток місцевої чи вигаданої легенди. І от цей легендаріум, де б він не знаходився, він - завжди доволі похмурий. Але завжди головним мотивом кожного міфу є боротьба із темрявою. Ця боротьба триває, триває героїка певного епосу, певного народу і героя, який бореться, і в кінці, як ми знаємо, завжди настає, таке, може з гірчинкою, але свято. І от для мене ця книжка є дорогою такої боротьби. Не випадково означено пункти: катівня як місце найбільшого страху, виноградник – як портал, який веде по дорозі звідкись кудись, і дім, щоб він не означав. Інколи він (дім) може бути земний, інколи, на жаль, уже лише небесний. Тим не менше він завжди наприкінці є».
 
Вам може бути цікаво
каміньсадліс
Черняхівська Вікторія
Пофронтеримо у Луцьку? Автори Старого Лева завітають на фестиваль «Фронтера»
Великі перипетії у маленькому місті: як «Поштова лихоманка» сколихнула весь Дискосвіт
Знижки до 30% на новинки електронних книг!
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Фелікс Австрія» та «Амадока»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати