"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Запрошуємо на презентацію арт-бука «Скриня. Речі Сили» у Львові
Арт-бук «Скриня. Речі Сили», створений письменницею Яриною Винницькою та художницею Юлією Табенською, - це ексклюзивне подарункове видання, у якому - і висічка, і друк на плівці, і калька, і тиснення золотом... Усе для того, аби передати неймовірну красу речей, що їх наші прадіди виготовляли власноруч, берегли як найбільший скарб і передавали з покоління у покоління. Зазирнути у «Скриню», доторкнутись до речей сили, а заодно зануритись у сакральне дійство весільного ритуалу за участі гурту «Курбаси» можна буде вже зовсім скоро -  28 серпня у Львові з 21:00 по 22:00 на площі Музейній, 1, що біля Домініканського собору.
 
Гердани, дукачі, венеційське намисто, борщівські сорочки – це далеко не всі скарби, що ховали у собі дівочі скрині наших прабабусь. Ярина Винницька та Юлія Табенська переконані – цей арт-бук закохає українців у самих себе. «Скриня. Речі Сили» є спробою систематизувати те, з чого колись складався світ наших предків і що невблаганно зникає з нашого життя, наче міфічна Атлантида. 
 
 
Автори книги об’їхали цілу країну у пошуках народних скарбів та уклали список українського must-have: того, що повинно бути у серці і в хаті кожного українця. Зібрали і акуратно поскладали у скриню-ковчег, аби врятувати від глобалізаційного «потопу» і повернути у наші домівки. «Речі-бренди, створені народним генієм, тепер лежать покинуті на горищах нашої пам'яті. Ми спробували підсвітити їх, вивести на авансцену колективної свідомості, розставити світло так, щоб всі нарешті помітили там, за прилавками низькопробних етно-сувенірів, справжні скарби і закохались», - каже Ярина Винницька.
 
«Я вважаю, що українську націю потрібно «включити». І ця книжка має це зробити. Вона має запустити процес на рівні свідомості і підсвідомості», - стверджує ідеолог проекту Дмитро Осипов
 
 
Ярина Винницька - англійський філолог, психолог, журналіст, перекладач .Ідеологічний фрілансер, «без 5 хвилин» кандидат наук (психолінгвістика), дописувач газет «Пост-Поступ», «Газета по-українськи», «Український тиждень», «Збруч». Переклала «Їсти. Молитись. Кохати» Елізабет Ґілберт і «Психологія майбутнього» Станіслава Ґрофа.
 
Юлія Табенська - художниця, член Спілки дизайнерів України. Виконує станкові роботи у техніці колажу та змішаній техніці. Також працює в жанрі малотиражної авторської книжки («книга художника» або «арт-бук»). Дві арт-книги художниці знаходиться в постійній експозиції в Музеї книги і друкарства України. Є стипендіаткою програми Міністра культури та національної спадщини республіки Польща «Gaude Polonia-2015». Юлія живе і працює в старовинному місті Кам`янці-Подільському, викладає в Кам`янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage