"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Запрошуємо на київську презентацію книги «Остання жінка, останній чоловік»
У вівторок, 29 березня, о 18.30 у київській Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація нової книжки Людмили Таран «Остання жінка, останній чоловік», що вийшла у ВСЛ. Модератор зустрічі - журналіст, директор радіо «Промінь» Роман Коляда. 
 
Збірка новел «Остання жінка, останній чоловік» тематично цілісна й піднімає вічні теми кохання, життя та смерті. Буденність та буттєвий вимір, іронія й романтизм, таємничо-містичне та впізнаване — все це поєдналося у творах Людмили Таран. Одвічна напруга й осяйні миті людських стосунків, екзистенційні переживання, знайомі чи не кожній людині, — провідна проблематика її прози.
 
«Остання жінка…» витворилася з того, що мучило мене, — каже Людмила Таран про свою книжку. - Втрата близької людини… Земна істота перед вічним Небом… Світ дівчини-інваліда…  Зустріч із першим коханням у пору зрілості… Але  мої тексти — далеко не тільки власний досвід. У певному сенсі ця книжка — сеанс психотерапії. Хотілося б, аби мої читачі віднайшли для себе у цьому томику те, про що він/вона не раз думали. Нагадування про буття серед буднів. Інакше життя просочується крізь пальці…».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage