"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Започатковано професійний рейтинг дитячих та підліткових книжок в Україні

Щоб сформувати критерії оцінки дитячої та підліткової літератури, а також допомогти покупцям обирати якісні книги українські фахівці в галузі літератури та журналістики створили «Рейтинг критика»

Відповідно до проекту літературні критики, редактори, журналісти, рецензенти та інші спеціалісти галузі розроблять систему критеріїв оцінки творів для дітей та юнацтва і на їх основі назвуть 10 найкращих книг року для цих категорій читачів. Такий рейтинг має не лише допомогти покупцям обирати книги, а й видавцям, авторам та ілюстраторам зрозуміти, у якому напрямку рухатися та як розвивати книговидавничу сферу.

Оцінка книг відбуватиметься в три етапи: спершу кожен член журі запропонує 10 видань, потім з переліку усіх запропонованих книг шляхом голосування оберуть найкращі. На третьому етапі – фахівці оцінюватимуть книги за власними критеріями. Сумарна кількість балів і визначить переможців.

Оцінюватимуть книги ініціатори проекту Ірина Батуревич, Валентина Вздульська, Міра Київська, Ірина Комаренець, Ольга Купріян, Оксана Лущевська, Марія Семенченко, Галина Ткачук, Оксана Хмельовська, Володимир Чернишенко, Тетяна Щербаченко.

«Довгі списки» рейтингу з’являться у грудні.

Читомо

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage