"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

З «Лісової пісні» зробили відеогру
 
Міжнародний колектив розробників ігор «Colabee Studios» створив відеогру за мотивами найвідомішого  твору Лесі Українки «Лісова пісня». За словами авторів ідеї, гра «Forest song» не лише базується на творі української поетеси, а й відображає українську культуру та традиції.
 
Розпочинаючи гру, гравець перевтілюється на селянина, якого чекає зустріч із Лісовим Духом. Ця зустріч відкриває гравцю шлях у неймовірний світ природи, який населяють чарівні істоти. 
 
 
«Ми зібрали команду розробників світового класу, до якої увійшли фахівці з Сіетла (США) і Києва (Україна), а також чимало експертів  української культури і фольклору на чолі з представниками Київського національного університету імені Тараса Шевченка», - йдеться на сайті компанії
 
Для того, щоб гра виглядала більш реалістичною, розробники відвідали Західну Україну, зокрема Волинь, звідки родом Леся Українка, поспілкувалися з жителями тих країв, дізналися більше про українські традиції та легенди.  «Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, сьогодення і майбутнього народу цього регіону», - зазначають розробники гри. 
 
 
«Colabee Studios» – колектив розробників ігор, створений Дімою Верьовкою та Шоном Весом, відомий завдяки відеогрі «Never Alone». Центральний офіс знаходиться в Сієтлі. 
 
«Українська міфологія може навчити нас багатьом речам, - вважає Діма Верьовка, креативний директор «Colabee Studios». – Але для людей за межами Східної Європи вона залишається практично недоступною. Я виріс в оточенні цих чарівних легенд, і дуже схвильований тим, що можу поділитися цією частиною моє культури з геймерами усього світу». 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage