"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Ю». «Є». Іздрик. Івано-Франківськ
Івано-франківська книгарня «Є» давно не бачила такого напливу людей. Близько 120 людей не злякалися грози, грому і блискавок, які заполонили місто, і прийшли на презентацію «Ю» Іздрика. Представляли збірку автор Юрко Іздрик та поетеса, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. Модерував зустріч знаний письменник Тарас Прохасько.
 
«Як на мене, «Ю» Іздрика, як і всі попередні його книжки, - надзвичайно серйозна і надзвичайно важлива, - говорить Тарас Прохасько. – Це – неймовірно вагома річ саме у питанні мови і мовотворення. Юрко допускає, запускає, витягає у цю поезію стільки різних способів говорити українською… Це поезія, яка передбачає все, якою можна сказати будь-що і яка має такий спектр української мови в собі, що просто диву даєшся».
 
«Як так сталося, що дорослий чоловік далеко не першої свіжості при повному розумі на старість починає писати таку інтимну лірику? Ще й після восьми книжок непролазної прози? – запитує сам себе Юрко Іздрик. - Я не знаю… Якісь події у моєму житті… Точніше відсутність будь-яких подій у моєму житті дозволили мені займатися самим собою і вивели мене на чистий шлях самовдосконалення… А ще у вересні минулого року в мені почав працювати вірусний механізм пов'язаний з римуванням, версифікацією. По-суті, якщо людина кожного дня пише і публікує, то це - класичний випадок клінічної графоманії. Та у мене є для алібі і кілька виправдань. Не можу не писати. Та й, пишучи, не думаю про поезію як таку. Все починається з думки про DRUMТИАТР, про сценічні виступи… До того ж, на відміну від писання прози, яке було дуже болісним актом психотерапії, писання цих віршів - радше забава, цікава і дуже приємна гра».
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage