"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

"Ю" в "Є"
Юрко Іздрик презентував поетичну збірку «Ю» у львівській книгарні «Є». Послухати письменника, зануритися у світ його віршів та запитати у нього все, що заманеться, прийшло близько сотні книголюбів. Кілька десятків людей простояли усі півтори години, доки тривала зустріч.
 
«У цих віршах - дуже багато любові. Ці вірші – суцільна любов. І у першу чергу любов до жінки», - охарактеризувала збірку письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.
 
«Сприймаю написання цих віршів, як відробляння по кармі за все те прозове, що писав раніше, - зізнався Іздрик. - Не люблю своїх прозових книг, за винятком «Таке». Це єдина хороша моя книга. Сам я, між іншим, останні років п’ять нічого нового не читаю. Не можу сприймати чужий творчий продукт. Бо навіщо? У мене в голові його стільки, що не знаю куди дівати. Ще й чуже туди вже не поміститься».
 
Творча зустріч з письменником надзвичайно нагадувала «концерт на замовлення». Іздриколюби один за одним просили Юрка почитати їхні улюблені вірші й одразу називали сторінки в книжці, де вони знаходяться. Читав Іздрик і ті вірші, які йому самому найбільш близькі і симпатичні.
 
P.S.: Це була чудова презентація! Усі, хто не прийшов на зустріч, кусайте тепер лікті А краще - вносьте у свій список must go франківську презентацію «Ю». 6 червня, м. Івано-Франківськ, Книгарня «Є»(вул. Незалежності, 31), початок – о 18.00.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage