"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Яких книжок чекати на Дитячому форумі?
Неймовірно яскраві дитячі книжки, які захоплять вашу дитину та перенесуть її до чарівних історій. Що готують видавництва цього року на Дитячий форум та які книги варто шукати на книжковому ярмарку, читайте у нашій підбірці.
 
 Чорні вівці
 
«СОВА, яка хотіла стати жайворонком»
Авторка: Галина Вдовиченко 
Ілюстраторка: Христина Лукащук
 
«СОВА, яка хотіла стати жайворонком» – це історія про двох пташок та їхні звички – спати довго й прокидатися рано. Кожна з них веде свій спосіб життя, часом навіть не усвідомлюючи його переваги. А що буде, коли одного дня сови почнуть полювати вранці, а жайворонки – співати вночі?
 
Книжка української письменниці та журналістки Галини Вдовиченко якраз розповідає про такий експеримент. Як досягнути порозуміння, коли «Сові – совине, а Жайворонку – жайворонкове»? Чи різні стилі життя – загроза дружбі?
 
«Мій дідусь став привидом»
Автор: Кім Фупц Окенсон 
Ілюстраторка: Єва Еріксон
 
У книжці  висвітлено одну з найболючіших тем – як пояснити дитині смерть рідної людини так, щоб не травмувати її вразливу психіку. За словами перекладачки Наталі Іваничук, автори знаходять найкраще пояснення: дідусь став привидом. «З привидом легше змиритися, – міркує вона, – з ним можна поговорити і знайти щось загублене за життя. Книжка вчить не боятися смерті й утрати та вміти з цим жити змалечку. Вона годиться для дітей від чотирирічного віку. Дорослим – теж. Останнім видання допоможе пояснити дітям те, що важко піддається поясненню».
 
Видавництво Старого Лева
 
 
Авторка: Надійка Гербіш 
Ілюстраторка: Бондар Богдана
 
Лука і Терезка знову вирушають у захопливу мандрівку з Чарівним Атласом. Вони опиняються у Гринвічі – передмісті Лондона. Там проходить нульовий меридіан, що ділить світ на Східну і Західну півкулі. Древня обсерваторія, знайомство з професором Чемберсом, багато цікавинок із життя моряків і розвитку географічної науки – усе це чекає на юних читачів у другій книжці трилогії Надійки Гербіш.
 
 
Авторка: Алла Гутніченко 
Ілюстраторка: Юлія Коломієць
 
Анна, якій скоро виповниться десять, страшенно любить чита­ти. Якось вона дізнається, що стається з тими книжками, яких ніхто не позичає в бібліотеці. Їх просто знищують! А це значить, що всі її улюблені друзі, яких вона знайшла у книжках, теж можуть зникнути. Чи зуміє дівчинка знайти спосіб, як цьому зарадити? І чи зможе розкрити таємницю історії про зачарований ліс та її загадкового автора? Любов до книжок та до нових світів, які вони відкривають, мають їй у цьому допомогти.
 
Урбіно
 
«Розкажу тобі, мамо, що роблять динозаври»
Авторка: Емілія Дзюбак
Ілюстраторка: Емілія Дзюбак
Перекладачка: Божена Антоняк
 
Патлань зголоднів, ой як зголоднів! А вполювати щось виявляється дуже нелегко. На щастя, він знаходить яйце. Та невдовзі стає зрозумілим, що його не можна зварити чи приготувати яєшню… Бо це не просто яйце, а капсула для мандрівок у часі! Разом зі своїм другом тарганом Патлань потрапляє у світ динозаврів, де знайомиться з ріохазавром, предком найбільших динозаврів, тератозавром, який загубив яйце, рослиноїдним диплодоком, плезіозаврами, що живуть у воді, тарбозавром, тобто родичем тиранозавра, велетенським аргентизозавром, пазурастим теризинозавром, літаючим археоптериксом і багатьма, багатьма іншими.
 
«Ах, ця чудова Панама!»
Автор: Янош
 
Чудова, неймовірно добра книжка про нерозлучних друзів, Ведмедика й Тигрика, які живуть у будиночку біля річки. Одного разу вони виловлюють з річки ящик з-під бананів, на якому написано “Панама”. “Ах, Панама – це країна наших мрій, – вирішують друзі. – Бо Панама геть уся, вздовж і вшир, пахне бананами!” І вони вирішують помандрувати до Панами й оселитися в цій найпрекраснішій країні. Куди привели друзів їхні мандри, і де насправді найкраще жити – про це, і не тільки про це Ви дізнаєтеся із книжки чудового німецького письменника Яноша.
 
«Привіт, вовки»
Автор: Дорота Касьянович
 
Що робити одинадцятирічному хлопцеві під час канікул, коли ти ніде не їдеш, батьки постійно зайняті, а найкращий друг знайшов собі іншого, крутішого приятеля? Грати на комп’ютері? Вештатися вулицями? Кататися на велосипеді? Розраду Філіп знаходить у своєї тітки Аґнешки, яка ніколи не ставить зайвих питань і нічого не забороняє. А ще в неї є вільний комп’ютер, за яким вона дозволяє Філіпові просиджувати годинами. Несподівано хлопець відкриває в собі вміння розповідати дивовижні історії. Допомагають йому двоє створінь, Ету й Зо, розумнющий пес Бодек, таємничі вовки і, звичайно, тітка-письменниця, яка повсякчас заохочує Філіпа розвивати власну уяву… Чудова, тепла й зворушлива розповідь про непрості стосунки підлітків з батьками, дорослішання й про те, як непогамовна фантазія змінює наше життя на краще.
 
Букрек
 
«Війна і маленька Віра»
Авторка: Юлія Косівчук
 
Казка розповідає про потвору Війна, яка нахабно втручається в життя дітей і живиться їхніми іграшками та сміхом. Проте манюній Вірі таки вдається перемогти жаховисько. Книга сповнена оптимізму та впевненості в тому, що за чорною смугою завжди буде біла. Додатковим подарунком для маленьких читачів є цікаві завдання
 
Рідна мова
 
«Коли Бог був кроликом»
Авторка: Сара Вінман
 
Ця книжка про брата і сестру. Книжка про дитинство і дорослішання, дружбу й родинні стосунки, тріумф і трагедію і все те, що між ними. Та передусім ця книжка про любов у всіх її виявах.
 
 
«Мадікен»
Авторка: Астрід Ліндґрен
 
Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то
складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії… Проте вона чомусь постійно потрапляє
в якісь халепи. Може, їй просто не щастить?!
Читайте книжку і дізнаєтеся, що придумала вигадниця Мадікен.
 
 
«Агата Містері. Місія «Сафарі»»
Автор: Стів Стівенсон
 
У самому серці савани зникла рідкісна біла жирафа, яку плем’я масаїв ушановувало як божество. Агата і Ларрі Містері в супроводі далекої родички, яка займається організацією сафарі, вирушають у захопливу подорож Африкою, щоб знайти браконьєра, який украв унікальну тварину.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage