"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Які книги британці віддають найчастіше?
Міжнародне об’єднання «Оксфам», що займається вирішенням проблем бідності, просить британських читачів припинити жертвувати низку книг, адже кількість примірників таких видань уже надто велика. Від «Коду да Вінчі» до «П'ятдесяти відтінки сірого», які ще книги найчастіше віддають читачі – розповідають працівники філії «Оксфарм» у місті Соунсі (Уельс, Велика Британія).
 
 
Три роки тому читачі у всьому світі масово жертвували на благодійність чи у бібліотеки книгу Еріки Леонард Джеймс «П`ятдесят відтінків сірого», тепер така ж ситуація відбувається з романом Дена Брауна «Код да Вінчі». Близько одного примірника книги Брауна потрапляє до філії «Оксфам» на тиждень.
 
 
Раніше компанія «Travelodge» опублікувала список видань, які найчастіше залишають у готелях. Перелік очолили «П`ятдесят відтінків сірого» Еріки Леонард Джеймс, «Оголена для тебе» Сильвії Дей, «Весільна угода» Дженніфер Пробст.
 
Ресурс webuybooks.co.uk також публікував інформацію про твори, які він найчастіше отримує. У 2015-му, наприклад, рейтинг очолювали твір Джона Ґріна для підлітків «Винні зірки» та книга «Візит інспектора» Джона Бойнтона Прістлі.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage