0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Як створити книжку власноруч?
Під час «Книжкового арсеналу» художниця Віолета Борігард та письменниця Зірка Мензатюк провели для дітей чудовий майстер-клас: «Як створити книжку?». Дітки, які завітали на це творче заняття, мали змогу відчути себе письменником, ілюстратором та видавцем в одній особі. Користуючись заготовками, які для них підготували художниця і письменниця, вони розрізали сторінки, зшивали книжечку в одне ціле, вигадували власну історію про смугастого кота, який шукав собі господаря, та ілюстрували її.
 
Смугасті коти у дітлахів були і фіолетово-зелені, і з сумочкою у вигляді бантика, і в капелюшку з пропелером, щоб можна було літати. Жили вони і в замках, і в будиночках, і багатоповерхівках. Прокидалися їхні коти спозаранку і через те, що їх будив будильник, і тому, що їм приснився кошмар, і тому, що під вікнами зазвучала труба з барабанами...
 
Під час цієї зустрічі було стільки сміху, веселощів і доброго настрою, стільки творчих думок та емоцій!!! Приємно і те, що ці діти люблять і читають книжки Старого Лева, знають і люблять Зірку Мензатюк і хочуть, щоб книжечки, які створюють вони, були схожі на старлевівські.
 
Майстер-клас організовували «Видавництво Старого Лева» разом із Arctic Paper.
 
 
Вам може бути цікаво
Безкоштовна кур`єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
Знижки на дитячі книжки до 40%!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Лексикон львівський: поважно і на жарт»
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати