"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Як Старий Лев виховував драконів та танцював з Чудодіями на фестивалі Intermezzo
У Вінниці завершився Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo». Сонце, річка, чудові автори, дуже влучні й вражаючі спецпроекти, вдячна публіка... Емоцій цей фестиваль залишає після себе дуже і дуже багато. 
 
У дорослій програмі фестивалю серед авторів «Видавництво Старого Лева» були і Людмила Таран, і Маріанна Кіяновська, і Антон Санченко... 
 
Старий Лев представив і дитячу програму для гостей фестивалю. Знайомитися з дітьми і батьками у Вінницю приїхали Тарас Прохасько, Катерина Міхаліцина, Леся Воронина, Катерина Штанко та Сергій Гридін. Усі «дитячі» події відбувалися у бібліотеці-філії №1, яка нещодавно з бібліотеки ім. Крупської перетворилася на бібліотеку ім. І. Франка.
 
Тарас Прохасько знайомив читачів із написаними у співавторстві з Мар'яною Прохасько книжками «Хто зробить сніг», «Куди зникло море» та «Як зрозуміти козу». Він розповідав кротячі історії, що відбувались на суші й на морі, пояснював поведінку кротів, попереджав про те, які екстремальні експерименти з книг не варто повторювати.
 
 
Як виявилося, Сергій Гридін написав «Кігтика Ковбаска» не просто так. Витоки цього твору - ще у дитинстві письменника. Тоді він особливо заздрив коту своєї бабусі, якого та, як здавалося Сергію, любила більше, ніж його:)
 
 
Письменниця Леся Воронина та ілюстраторка Катерина Штанко влаштували веселий майстер-клас «Весняний карнавал Чудодіїв від Слоника Ґудзика», презентуючи нове повне видання книжки про цього чудового героя.
 
Катерина Міхаліцина, авторка книжки «Про драконів і щастя», не лише розказала, а й показала, як виховати дракона. Тож по завершенню майстер-класу кожен з учасників мав по власному унікальному дракону.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage