0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Я на дримбі тобі поворожу». Під завершення ХХІІІ Форуму видавців відбулась поетична вечірка від ВСЛ
Для Старого Лева ХХІІІ Форум Видавців завершився феєричною музично-поетичною вечіркою за участю поетеси, головного редактора ВСЛ Мар'яни Савки, поета, директора видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Івана Малковича та музиканта, перекладача Віктора Морозова. 
 
«Займаючись видавничою справою, створюючи для вас книжки, не менш важливими для нас залишаються слова, які приходять у тиші, коли ти на одинці зі своєю душею, - розповіла Мар'яна Савка. -  Іван Малкович - успішний видавець, людина, яка є законодавцем української книжкової моди, залишається для мене перш за все глибоким поетом, людиною з ніжною душею, з якою дуже комфортно і тепло поруч. Це була моя авантюра - запровадити такий музично-поетичний вечір несподіванок. Зрештою, авантюризм - жіноча стихія. І я дуже тішуся, що на наш вечір несподіванок завітало стільки людей, що серед нас є мої улюблені поети Кость Москалець, Василь Герасим’юк. Дуже важливо знати, що ви є у моєму житті і в літературі».
 
 
Гості зустрічі читали вірші, співали, згадували перші написані ними поезії та кумедні випадки з життя, розмірковували про вплив природи, гір, усамітнення на творчість. «Я на дримбі тобі поворожу», - читала Мар'яна. «У небі, як під крильми в круків, кульгає вітер, як нечистий, перепиняє, ломить руки. І затуляє очі листом», - продовжував Іван.
 
Музикант та перекладач Віктор Морозов акомпанував на гітарі, Іван Малкович витяг з футляра скрипку, Мар'яна Савка виконувала роль вокалістки та перкусіоністки. Таким чином вірші набували музичної форми й публіка моментально підхоплювала їх. «Я переконана, що поезія живе у нас змалечку, - говорила Мар'яна. - Свого першого дворядкового вірша я написала у 5-річному віці. А у 7 років сама зробила свою першу книжечку. Досі пам'ятаю, що написала на обкладинці «Ціна - 25 коп, в-во "Веселка"».
 
 
«А я першу книжку "вистриг з паперу" у 8 років. Книжка була без назви, але тематична - про осінь. Починалася вона з віршів, потім йшла казка, а опісля - пісні. Без пісень ніяк не обходилося у моєму житті, і в 11 років я створив хор, де сам назначив себе диригентом. Потім виріс і одружився з дочкою справжнього диригента, і тепер вона диригує мною», - жартував пан Іван.
 
 
Вам може бути цікаво
Мотивація та натхнення на кожний день
Наталя Іліщук: «Турюн Ліан робить інтровертних дітей видимими»
Створити себе заново. Цитати із книги «MindFuck. Як позбутися бар’єрів у своїй голові»
Washington Post про книгу Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце»
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Києві
Знижка 20% на книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернеста Гемінґвея!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати