"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

XXII Форум видавців: зустрічі з Володимиром Федоріним та презентація книги «Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе»

У рамках XXII Форуму видавців у Львові читачі зможуть відвідати кілька заходів, присвячених книзі «Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева».

У п`ятницю, 11 вересня, відбудеться зустріч-обговорення «Чи спрацює шокова терапія в Україні?» за участі автора книги Володимира Федоріна. Модератор - Софія Опацька. Початок - о 10:30, місце проведення - Львівська бізнес-школа  УКУ (вул. Козельницька,2а, ауд. 305).

А о 13.30 у Блакитній залі Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) почнеться презентація книги  «Ґудбай, Імперіє. Розмови з Кахою Бендукідзе». Про реформи, міцне громадянське суспільство, перехідний період і вміння приймати рішення швидко і якісно, а також про саму постать Кахи Бендукідзе говоритимуть автор Володимир Федорін, голова ради директорів холдингу емоцій «!ФЕСТ» Андрій Худо та директор «Видавництва Старого Лева» Микола Шейко

Автограф-сесія Володимира Федоріна розпочнеться о 16.00 на стенді «Видавництва Старого Лева» у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Стенд №6.

Книга розмов Володимира Федоріна з Кахою Бендукідзе від «Видавництва Старого Лева» – спроба систематизації поглядів видатного грузинського реформатора, який тісно співпрацював з Україною протягом останніх місяців свого життя. Він намагався передати свій досвід проведення реформ у Грузії, переконати українців не втратити свій чи не останній шанс на шляху до цивілізованого світу. Мало хто міг зрівнятися з К. Бендукідзе в умінні доносити свою думку до співрозмовника так чітко і зрозуміло, ілюструючи її прикладами зі щоденного життя. Вдумливий читач знайде в цій книзі як тверезий погляд на нинішню кремлівську владу, так і ідейне підґрунтя для побудови сучасного суспільства, особливо необхідне Україні сьогодні.

«Якби була можливість взяти участь в реформуванні країни, я б залюбки зробив це, - говорить Володимир Федорін. - Кожному українцю варто задуматись над реформами і над тим, щоб долучитись до їх творення».

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage