"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

XXII Форум видавців: презентація книги «theUKRAINIANS: історії успіху»

Друзі, запрошуємо на презентацію книги «theUKRAINIANS: історії успіху» від ВСЛ, яка відбудеться у рамках XXII Форуму видавців у п`ятницю, 11 вересня.  Гості зустрічі зможуть не лише дізнатися про книжку, проект «The Ukrainians», поговорити про успіх і успішних українців, про соціальну відповідальність, а й наживо у режимі реального часу побачити, як цей проект твориться. Під час зустрічі відбудеться публічне інтерв`ю з майбутнім героєм проекту  - відомим українським письменником Сергієм Жаданом. Не проґавте!

Локація – Театр «Воскресіння», Білий зал (вул. Генерала Григоренка,5). Початок зустрічі – 13:00.

У презентації візьмуть участь упорядники книги та співзасновники проекту theUKRAINIANS Тарас Прокопишин, Володимир Бєглов, Інна Березніцька, заступник головного редактора «Видавництва Старого Лева», поетеса Катерина Міхаліцина та письменник Сергій Жадан.

У книзі «theUKRAINIANS: історії успіху»  зібрано 20 мотивуючих розмов, опублікованих на сайті theukrainians.org протягом першого року існування проекту «The Ukrainians» – онлайн-журналу про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Героями книги стали успішні українці, не схильні поступатися власними принципами та цінностями, здатні перемагати у глобальному світі. Це проактивні інноватори, відповідальні громадяни й чесні люди, які реалізуючи власні ідеї й проекти змінюють Україну на краще. Серед героїв книги  - Любомир Гузар, Віктор Морозов, Євген Глібовицький, Борис Гудзяк, Мирослава Гонгадзе, брати Зінченки, Ярослав Грицак, Зураб Аласанія, Мар’яна Садовська, Вахтанг Кіпіані, Ірина Соловей, Ярослав Ажнюк, Павло Шеремета, Богдан Гаврилишин, Анна Петрова, Брія Блессінг, Алім Алієв, Юрій Филюк, Анна Заячківська, Ігор Дикий.

«Як би далеко не заходили технології та інновації, все одно хочеться потримати результат своєї тривалої праці в руках, - говорить керівник проекту «The Ukrainians» та співупорядник книги Тарас Прокопишин. - Але це дуже особистісна причина. Насправді за рік роботи ми почули дуже багато питань й побажань на кшталт: «Ну коли вже The Ukrainians вийдуть друком?» Тож книга-дайджест - наша відповідь на запити аудиторії».

Більше - у події

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage