"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

WoMo-книга: Шлях до фінансової свободи
Фінансовий консультант Бодо Шефер переконаний, що кожен може заробити мільйон і для цього достатньо семи років. У книзі «Шлях до фінансової свободи. Ваш перший мільйон за сім років» автор пише про те, що багатство не падає з неба, однак завдяки правильній життєвій та фінансовій позиції й довгостроковому плану досягти фінансової безпеки та солідного статку може абсолютно кожен. Для цього потрібно тільки звільнитися від стереотипів про гроші та взяти відповідальність за своє фінансове становище.
 
 
Ціна у Спільноті Старого Лева
144 грн
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
 
Відповідальність та цілі
 
«Створення добробуту неможливе, доки ми не усвідомимо, що завжди відповідальні. Не держава, не життєві обставини, не ваш партнер, ані ваше виховання, здоров’я чи фінансове становище: відповідальними є лише ми».
 
«Найперше ми маємо шукати не чому, а як. Як шукає рішення, чому — виправдання. Ми знаходимо те, що шукаємо. Хто шукає виправдання й знаходить його, не потребує розширення своєї сфери контролю; він в цьому не винен. Отже, втрачає свою владу».
 
«Ніколи не приймайте пораду людини, яка не є там, де би ви хотіли бути».
 
«Ви не відповідальні за всі події, але відповідальні за те, як ви їх інтерпретуєте та те, як на них реагуєте».
 
«Я думаю, найбільший вплив на наш професійний, а також і на особистісний рівень має оточення. Якщо ми оточуємо себе «кращими» людьми, то стаємо кращими. Якщо ж ми оточуємо себе «демотивуючими» людьми, то перебуваємо в застої».
 
«Страх ні в якому разі не має стати вашим порадником, адже невдач не існує. Так, ви прочитали правильно: невдач не існує. Американська ведуча ток-шоу Опра Вінфрі висловлює це так: Я не вірю в невдачі, адже якщо виконання чогось принесло задоволення, це нізащо не може бути невдачею».
 
«Сенсаційна удача при детальнішому розгляді виявляється результатом зовсім не сенсаційної багаторічної підготовки».
 
«Ціна, яку ви маєте заплатити за добробут, — це час. Однак це ніщо проти того, скільки часу здобудете завдяки багатству. Воно дозволить позбутися фінансових проблем і в тиші роздумувати про сенс життя».
 
«Щоб розширити сферу вашого контролю, маєте чотири можливості:
 
- Покиньте зону вашого контролю
 
- Сприймайте проблеми як можливість зростання й питайте себе: «Як змінити ситуацію так, щоб ця проблема більше не виникала?»
 
- Ставте собі правильні запитання
 
- Розширюючи свій особистий Всесвіт, ви неминуче збільшуєте сферу свого впливу».
 
 
Борги
 
«Практичні поради для зменшення боргів:
 
- Зосередьтесь на довгостроковій меті. Запитайте себе, чи все, що ви думаєте, говорите й робите, сприяє досягненню вашої цілі.
 
- Ніколи не кажіть: «Це ж зовсім невелика сума». Зараз важлива кожна копійка.
 
- Попрацюйте над плануванням свого бюджету.
 
- Розріжте ваші кредитні картки. Негайно. І заведіть знову лише тоді, коли володітимете 50 000 євро активів.
 
- Запитуйте себе при кожній витраті: це дійсно необхідно? Мені обов’язково слід платити?
 
- Шукайте нові джерела заробітку.
 
- Установіть максимальну суму, яку витрачатимете на місяць, і мінімальну суму грошей, яку зароблятимете».
 
 
Наставники
 
«Наріжним каменем для створення багатства є наставник. Особистість, значно успішніша за вас, що візьме під своє крило й сприятиме вам. Коли б я не говорив із дуже заможними людьми, завжди дізнавався, що в їхньому житті повсякчас був наставник і принаймні кілька близьких прикладів для наслідування, з якими в них склалися близькі відносини».
 
«Ви потребуєте хорошого наставника, який завдяки своєму досвіду зможе знайти найоптимальніші шляхи розвитку вашого таланту».
 
Заощадження
 
«Із грошей, які зможете зберегти, беріть лише 50% для погашення боргів, а інші 50% заощаджуйте».
 
«Якщо ви підприємець — то платіть собі фіксовану зарплату».
 
«Ваш дохід складається з наступних блоків: професійного рівня, енергії, здобуття слави, ідей, сомооцінки й уміння себе продати».
 
«Платіть насамперед собі. На початку місяця перераховуйте 10% свого доходу на окремий рахунок. Відкрийте «рахунок золотої гуски». Укладіть тривалий договір про перерахування коштів із вашого звичайного рахунку на «рахунок золотої гуски». Нехай першого числа кожного місяця 10% вашої зарплати перераховуються на нього».
 
«Ви станете заможними завдяки заощадженню, а не вашому доходу. Багатство виникає, коли зберігаєте гроші».
 
«Відмовки — брехня, яку ми розповідаємо самі собі. Через них ми залишаємося вбогими».

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage