"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Друзі, чудові новини! Витратити 1000 грн за вакцинацію з карткою єПідтримка ви зможете на омріяні книжки «Видавництва Старого Лева»!

З 19 грудня 2021 року в Україні починають нараховувати по 1000 грн всім повнолітнім громадянам, які отримали щеплення від Covid-19 двома дозами вакцини. Скористатися цими коштами ви зможете зокрема і на книги!

Як отримати кошти і витратити їх? Для цього вам потрібно:

1. Оформіть віртуальну картку єПідтримка у додатку або фізичному відділенні вашого банку (Monobank, Альфа-банк, Укргазбанк, А-банк, Ощадбанк, Приватбанк, ПУМБ, ВостокБанк, IdeaBank, izibank, Raiffeisen Bank).

Відкрити карту можна як клієнтам одного з банків-партнерів (у мобільному додатку вашого банку), так і громадянам, що не користуються послугами цих банків (відвідавши відділення банку).

2. Завантажте додаток Дія. Авторизуйтеся в ньому та згенеруйте зелений COVID-сертифікат, якщо не зробили цього раніше. У розділі «Послуги» знайдіть послугу єПідтримка та оберіть для виплати картку єПідтримка.

3. Очікуйте зарахування коштів, що будуть отримані з 19 грудня 2021 року. Після зарахування 1000 грн, мерщій рушайте на сайт Старого Лева чи у книгарні видавництва у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3; вул. Личаківська, 22), Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Сковороди, 6), Одесі (вул. Катерининська, 2) та Дніпрі (вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ Нео Плаза; вул. Європейський 1Д, ТЦ Європа (1 поверх)).

Щоб ваші покупки були ще вигіднішими, слідкуйте за новинами видавництва – адже скористатися коштами можна буде також на книги зі знижками та акційні позиції.

Обравши книжки, розрахуйтеся карткою за допомогою Apple Pay чи Google Pay у книгарнях Старого Лева чи ввівши реквізити своєї картки єПідтримка при оформленні онлайн-замовлення та підтвердіть операцію.

Готово!

 

На що можна витратити 1000 грн у книгарнях та онлайн-магазині видавництва?

Відповідно до закону, витратити 1000 грн з карткою єПідтримка можна лише на книжки. А їх у Старого Лева кілька сотень! Ці кошти не поширюються на сувеніри, напої чи оплату послуг доставки.

 

Чи можна ділити 1000 грн на декілька платежів?

Так. Можна оформити декілька замовлень, розділивши суму коштів на картці єПідтримка на кілька платежів.

 

Чи можна доплатити різницю, якщо загальна сума обраних книг перевищує 1000 грн?

Наразі доплатити залишок з картки єПідтримка неможливо. Але ви можете розділити обрані книжки на кілька замовлень, щоб одне з них відповідало сумі коштів на картці єПідтримка.

 

Чи можна оплатити замовлення карткою єПідтримка при отриманні, наприклад, у поштовому відділенні?

Ні. Оплата можлива лише на сайті «Видавництва Старого Лева» одразу при оформленні замовлення на книжки або в одній із наших Книгарень у Львові, Києві, Одесі і Дніпрі.

 

Протягом якого часу можна витратити 1000 грн?

На витрату коштів є чотири місяці з моменту їхнього зарахування на картку єПідтримка. Якщо кошти залишаються невитраченими, вони повернуться до державного бюджету.

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage