"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Вихованці Лаврівського дитячого будинку на «Гостині у мумі-тролів»
На запрошення Львівського лікарського товариства у Міжнародний День захисту дітей вихованці Лаврівського дитячого будинку завітали на «Гостину до мумі-тролів» у м.Львів. Разом із представниками «Видавництва Старого Лева» вихованці відсвяткували 100 років з дня народження знаменитої фінської письменниці Туве Янссон, авторки книг про мумі-тролів.
 
Дітки побавились у справжній хатинці Мумі-троля, своєрідному ігровому музеї із мініатюрними ліжечками, посудом, бібліотекою. Художниця Анастасія Стефурак провела захоплюючий майстер-клас. Вихованці малювали, вирізали, створювали власне море в банці та співали українські пісні.
 
У рамках гостини проходила виставка робіт конкурсу «Моя країна мумі-тролів», на яку свої шедеври надсилали діти з усієї України, зокрема і зі Сходу та Півдня.
 
Вихованці були надзвичайно здивовані святом, перейнялися мумі-трольською гостинністю, отримали море позитивних емоцій. Члени лікарського товариства почастували вихованців святковим пирогом та подарували їм три знамениті авторські книги і солодощі.
 
Завершальним акордом святкування стало відвідування Державного природничого музею Львова.
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage