"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Виходу своєї книги радію більше, ніж прем’єрі телепрограми», - Костянтин Грубич
У рамках ХХІІ Форуму видавців відомий журналіст, телеведучий, викладач Київського національного університету культури і мистецтв Костянтин Грубич зустрівся зі студентами-журналістами Львівського національного університету ім. Івана Франка. Телевізійник, а віднедавна і автор «Видавництва Старого Лева», розповів студентам про свою роботу та про трансформацію журналістського досвіду у книгу. Адже сам Грубич цього року презентує свою дебютну книгу «Смачна країна», що побачила світ у ВСЛ.
 
Автор поділився секретами телекухні, привідкривши, зокрема, завісу над створенням «Смачної країни»: «Я, як автор проекту, хотів задовольнити своє его, потрапивши у кадр. Тож і передбачив у концепції передачі блок про поїздки в регіони та приготування тамтешніх стравНе вірте, коли телевізійники кажуть, що не мріють потрапити в кадр – це брехня».
Саме так і з’явився безцінний матеріал про кулінарні особливості усіх куточків України.  «Я йшов до видання цієї книги довгих десять років, упорядковуючи усі тексти, рецепти, поради, фотоархів, - поділився Грубич. – А зараз я отримую від цієї книги ще більше радості, аніж від прем’єри телепрограми. Це моє дитя. Через 100 років мене не буде, а «Смачна країна», сподіваюсь, стоятиме на кухонних полицях українців».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage