0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Видавництво Старого Лева» замінює поліетиленове пакування на паперове
Відтепер книги, які ви замовляєте онлайн, матимуть спеціальне паперове пакування (і зовсім троооошечки скотчу, аби коробка не розпалась). Також відвідувачі усіх книгарень Старого Лева у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі зможуть упакувати придбані книги або сувеніри в еко-торбу Старого Лева, у власну торбинку або ж у безкоштовний паперовий пакет.

Нове картонне пакування вміщує від 1 до 5 книг. Також воно буває трьох форматів, залежно від розміру книг. Наприклад, вам буде зручно транспортувати і величезні «Карти», і невеликі «36 і 6 котів». Таке пакування компактне, захищає книги від пошкоджень, його легко здати на переробку й можна використовувати повторно. Зауважимо, це правило діє на покупки у мережі книгарень видавництва, включно з онлайн-книгарнею. Таким чином Старий Лев робить маленький, але важливий та усвідомлений крок до зменшення споживання поліетилену, який все ще дуже складно повторно переробляти в Україні.

Нагадаємо, до цього «Видавництво Старого Лева» експериментувало з пакетами, котрі швидко розкладаються, однак вирішили відмовитись від використання поліетилену в упакуванні книжкових відправлень.
 
Також хочемо зазначити, що деякі книги (подарункові видання або видання, для випуску якого дизайнери застосували дизайнерські поліграфічні матеріали) задля збереження цілісності і уникнення можливих пошкоджень під час транспортування, обтягнуті в один шар тонкої поліетиленової плівки. Однак наразі видавництво працює над альтернативною обгорткою для таких книг.
Вам може бути цікаво
Даруємо знижки на комплекти різдвяних книг
Олег Сенцов та Сергій Жадан: розмова про щоденник голодування та збірку тюремної прози
«Містельфи» Галини Вдовиченко: Магія і фантастичні істоти біля кожного з нас
Старий Лев запрошує на горнятко зимового настрою і майстер-класи для дітей!
Книги Творчої майстерні «Аґрафка» з автографом та знижкою -15%
Маламандер
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Вітаю, мені теж наболіла тема з тими плівками на новій пошті, кругом обмотували, аж забагато. Але коли я отримала від ВСЛ нове замовлення вже в новому пакувані з маркуванням «пірнай у книжки» то аж злякалася що зверху і внизу були досить великі щілини (є фото), через що посилка може промоктути. (Сталася зі мною на новій пошті неприємна пригода, декілька днів перед отриманням книг з ВСЛ, я отримала оплачене замовлення з Абабагаламаги, яке було повністю залите разом з інформацією про посилку, якоюсь коричневою речовиною так сильно, що прийшлось знімати їм повністю пакувальну плівку, якою було замотане моє замовлення, і була пошкоджена накладна, мені повезло що книги були сухі і добре що я завжди забираю своє замовлення в перший день.) Ось про що я, що можливо давайте якось знайдемо компроміс, чи можливо книги в середині ще додатково упакувати в папір, чи щоб упаковка була без щілин. А то дуже боляче буде отримати новенькі, такі довгожданні і оплачені книги чимось залиті чи промоклі, хоча в новій упаковці вони точно не будуть фізично пошкоджені, бо картон щільний і це тішить))) Буду вдячна якщо Ви звернете на це увагу)
06-11-2019 15:17 |
Avatar
Старий Лев
Вітання! Дуже дякуємо вам за ваш фідбек. Нам дуже прикро, що з вашим замовленням трапилася така ситуація. Також дякуємо вам за вашу пораду - ми неодмінно звернемо на це увагу, щоби книги діставалися до усіх наших читачів в найкращому вигляді і не пошкодилися.
06-11-2019 16:21 |