"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Видавництво Старого Лева» видасть абетку про Івана Франка
Ольга Перехрест, Zaxid.net 
 
У «Видавництві Старого Лева» вийде друком «Франко від А до Я». Про це повідомив Микола Шейко, директор «Видавництві Старого Лева», на своїй сторінці у Facebook.
 
Тексти до книги «Франко від А до Я» упорядкувало подружжя відомих львівських франкознавців - Богдан та Наталя Тихолози. Ілюстрації створили у Творчій майстерні «Аґрафка». Ця книжка стане символічним продовженням серії, започаткованої минулого року книгою «Шептицький від А до Я».
 
 
Як розповів Богдан Тихолоз, формальним приводом видання став цьогорічний 160-й ювілей з дня народження Івана Франка. Проте у книзі ніде нема згадок про те, що вона присвячена до якоїсь конкретної дати. «Хоча там є стаття «ювілеї», де йдеться про те, що листя з лаврового вінка, який подарували Франку, йшло до борщу в його родині. До ювілеїв у нього було ставлення іронічне. У нас проблема в тому, що під час ювілеїв всі згадують про класиків (точніше, про пам’ятники їм), а після – забувають. Завдання цієї книжки – відкрити не класика на постаменті, бронзового чи гранітного боввана, а живу людину», - каже Богдан Тихолоз.
 
 
Проект книги, в тому числі добір та упорядкування текстів, тривав приблизно півроку. За словами Богдана Тихолоза, книжка «Франко від А до Я» стала частиною стратегічної роботи в рамках проекту «Франко. Наживо». У продаж книжка має надійти у першій половині вересня. Офіційна презентація відбудеться під час 23-го Форуму видавців, що відбудеться 15-18 вересня у Львові.
 
Нагадаємо, абетка-енциклопедія «Шептицький від А до Я», яку видали у 2015 році, була визнана однією з 20 найкращих книг Форуму видавців.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage