0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Видавництво Старого Лева» видало легендарні «Карти» Александри і Даніеля Мізелінських з мапою України
Художній атлас польських авторів Александри та Даніеля Мізелінських «Карти» став світовим хітом одразу після свого виходу у 2012 році. Його видавали і перевидавали кілька десятків країн. Проте у книзі серед 50 великих карт 42 країн з 6 континентів досі не було… карти України. «Видавництво Старого Лева» не лише видало «Карти» українською мовою, а й виправив цю очевидну геополітичну несправедливість і спеціально для українського видання замовив у авторів карту України.
 
- Мізелінські спеціально для українського видання намалювали карту нашої держави, - наголошує головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. - У контексті нинішніх політичних подій важливо, що на цій карті є і Крим. З палацом кримських ханів, з Херсонесом Таврійським, з найдовшою тролейбусною лінією у світі. Так-от, ні зараз, ні в майбутньому ми не маємо планів перемальовувати цю карту. І, до речі, тепер поляки пропонують «Карти» видавцям усіх інших країн з мапою України. Я гадаю, що ці «Карти» стануть причиною суперечок між дітьми і дорослими за право їх розглядати. Бо від них важко відірватися. Це дуже цікава і напрочуд корисна книга, яка має бути в кожної дитини, бо вона не лише дає уявлення про місце своєї країни на мапі світу, географію, культуру і звичаї різних народів, але й пробуджує цікавість до мандрів.
 
«Карти» - книга одночасно пізнавальна та захоплююча. На відміну від звичайного атласу світу, вона знайомить дітей з усім найважливішим, що потрібно знати про різні країни, через низку символів, притаманні їм. Міста, національні герої, страви, тварини, споруди – все, що відображає сутність країни, подано через цікаво намальовані малюнки. Розглядати кожну сторінку можна нескінченно - в маленьких фігурках і деталях уміщається ціла держава з її історією, географічними особливостями, архітектурою та культурою.
 
Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед вами найцікавіші місця світу і України.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Від Вінні-Пуха до Гаррі Поттера: Найвідоміші персонажі дитячих книжок
Отримуйте 20% кешбеку від Monobank за книжки «Видавництва Старого Лева»
Карантин триває: чим себе зайняти, щоб не нудьгувати
#залишайсявдома і читай: -20% на книжки для всієї родини
Тест: Як добре ви знаєте географію?
Махно, той самий та інший
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Справді дуже чудова книга. Купив таку для своєї племінниці.
27-10-2015 12:14 |
Avatar
Наталя Оглова
Доброго вечора! Маємо таку книгу, дуже задоволені, дякуємо!! Скажіть, чи буде видаватись книга про інші континенти?
13-11-2015 19:21 |
Avatar
Наталя Оглова
Прошу вибачення, додивились, що далі є і інші континенти.
13-11-2015 19:57 |