"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

“Видавництво Старого Лева” розповіло “Ще раз про кохання!”
“Видавництво Старого Лева” презентувало музично-поетичний проект “Ще раз про кохання!”. У День Святого Валентина, 14 лютого, зіркові українські поети разом із музичним гуртом Orchestra Vito перетворили дворик «Копальні кави» (пл. Ринок, 10) на львівський Монмартр. Об'єднавши в одне ціле поезію, музику і кіно, видавництво наситило вечір атмосферою щирих почуттів, проникливих слів та відвертих зізнань.
 
Віршами про кохання, чуття і почуття, зустрічі і розставання розповідали сім відомих українських поетів - Галина Крук, Маріанна Кіяновська, Любомир Стринаглюк, Катерина Оніщук, Юлія Мусаковська та Мар’яна Савка, яка виступила у ролі не лише поетеси, а й ведучої. У модеруванні вечором компанію Мар’яні склав Володимир Бєглов. Поетів, що на імпровізованій сцені дворику влаштували театралізоване дійство у французькому стилі, об'єднав не лише вечір, а й збірки “Видавництва Старого Лева”, під обкладинками яких зустрілися їхні твори - “Шоколадні вірші про кохання” та “На каву до Львова”.
 
Вірш за віршем, що його читали учасники вечора, спліталися у сюжетну вервицю. “Коханий, спиш? А як без нас Париж? / Ранкова кава, свіжі круасани? / На світі стільки див і дивовиж, / Що й наших двох життів на все не стане”. На екрані транслювалися уривки французьких фільмів (“Дівчина під мостом”, “Париж, я люблю тебе”, “Бог великий, я маленька”, “Амелі”...), відгадавши назви яких можна було наприкінці вечора отримати цікаві книжкові подарунки від видавництва. А разом із всім цим звучали мелодії Orchestra Vito, в яких акордеон перегукувався з контрабасом. А чарівна солістка Марта Мальська вокально перевтілювалася то на ZAZ, то на Едіт Піаф.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage