Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

«Видавництво Старого Лева» отримало перемогу в BOP-2023 – Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year в категорії Європа! 

Про це оголосили наприкінці першого дня 60-ї міжнародної виставки «Bologna Book Fair»! Ця нагорода вручається найкращим видавцям з усього світу в номінаціях з шести географічних регіонів (Африки, Центральної та Південної Америки, Північної Америки, Азії, Океанії та Європи). Це як Оскар, але у світі книжок для дітей, це як Нобель, але для видавців. Це неймовірне досягнення, здобуток, до якого ми йшли останні десять років, систематично представляючи себе, Україну, українських авторів та ілюстраторів у світі та на міжнародному ринку прав❤️

Ми щасливі, що цього року нам вдалося не лише представити Україну на події світового рівня, зустрітися з колегами-видавцями з інших країн, але й здобути таку важливу перемогу для нас та нашої країни!

Дякуємо усім видавництвам, асоціаціям видавців та установам, які займаються популяризацією читання по всьому світу, які проголосували за нас та надихали усю команду «Видавництва Старого Лева» своєю підтримкою та вірою в нас. Це велика честь та відповідальність для нас, і ми невимовно раді, що змогли виправдати сподівання кожного, хто був поруч з нами.

Тішимося за наших колег, які перемогли у інших номінаціях «Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year»:

– Африка – Trinta zero Nove (Mozambique)

– Азія – Wonder House Books (India)

– Центральна та Південна Америка – Editorial Amanuta (Chile)

– Північна Америка– La courte échelle (Canada)

– Океанія – Magabala Books (Australia)

Торік у нашій номінації перемогло видавництво Liels un mazs, Latvia.

Радіємо та дякуємо!Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage