"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Видавництво Старого Лева» на Лондонському книжковому ярмарку
Сьогодні, у вівторок, 12 квітня, у Лондоні розпочала свою роботу ще одна книжкова виставка світового масштабу, яка триватиме три дні. Буде, як завжди, людно, гамірно і книжково. Мета організаторів виставки - зібрати представників книжкової галузі і створити простір для налагодження зв'язків та контактів. І цього року менеджерові з авторських прав «Видавництва Старого Лева» Івану Федечку випала нагода відвідати Лондонський ярмарок та поділитися з читачами ВСЛ своїми найсвіжішими враженнями. 
 
«Розпочинати робочий тиждень зі знайомства з самим Джеймі Олівером - однозначно цікаво. Зустріч відбулась під час міні-презентації двох нових книжкових проектів кулінара, що вийдуть друком в Англії впродовж року - Super Food. Family classic та Jamie’s Christmas Book. Джеймі поділився своїм баченням того, що таке справді класна домашня їжа та розповів, чому прагне зробити різдвяну книжку по-справжньому ідеальною. Як зізнався автор, особливості цьогорічному святу та й життю загалом йому додає той факт, що дружина вагітна і невдовзі у їхній родині з'явиться вже п'ята дитина. 
 
Також Джеймі цікавився ситуацією в Україні, запитував, чи смакують українцям страви з його книжки «Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі» і про найближчі видавничі плани ВСЛ. Те, що незабаром видавництво випустить українською ще одну його книгу під назвою «Готувати з Джеймі», дуже порадувало кулінара». 
 
 
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage