0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Видадуть раніше неопубліковані твори Селінджера, які він писав близько 50 років
Чудова новина для шанувальників автора «Ловця у житі» Джерома Девіда Селінджера! Незабаром світ побачать раніше не видані твори автора.
 
 
Син Дж. Д. Селінджера – Метт – вперше підтвердив, що його покійний батько написав значну кількість творів, які ніколи не показувалися публіці, і що він разом із матір’ю готові їх опублікувати.
 
Селінджер помер 2010 року, залишивши по собі невеликий, але ідеально сформований корпус виданих робіт, останні з яких були опубліковані 1965 року. Наступні півстоліття автор продовжував писати, усамітнившись від громадськості в містечку Корніш у Нью-Гемпширі. «Він просто вирішив, що найкраще для його письменності якомога менше взаємодій з людьми, зокрема персонами з літературного осередку», – сказав син автора.
 
За словами Метта, його батько «кипів ідеями і думками…», він міг їхати за кермом автомобіля і раптом зупинитися, щоб занотувати якусь думку, а по всьому будинку лежали записники, куди Селінджер вписував свої ідеї та твори.
 
Мет і вдова Селінджера – Колін О'Ніл – успадкували увесь літературний доробок Джерома, і з 2011 року працювали над ним. Хоча робота над рукописами автора ще не завершена, Метт повідомив, що ці твори будуть опубліковані. «Батько хотів, щоб я зібрав їх разом, але цей процес потребує багато часу через значний масив творів. Він 50 років писав у шухляду, тож матеріалів назбиралося чимало. Не йдеться про небажання чи захист: коли тексті будуть готові, ми збираємося поділитися ними».
 
За словами Метта, процес підготовки може зайняти ще кілька років, хоча висловив сподівання, що твори батька все ж вийдуть протягом найближчих 10 років. 
 
Вам може бути цікаво
Запрошуємо на Party зі Старим Левом в Одесі
Фоззі: «Технології стрибають вверх, а медіа грають на пониження»
«Забагато моркви» – історія про дружбу і підтримку
Тріо «Мар‘яничі» – «Дримбанґо» у Львові
Вірш дня. Галина Крук
Чесно про (не)чесність
stary_lev Стежити
1885 дописів 43129 читачів