"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

ВСЛ візьме участь у «Книжковій євротолоці»
До неділі, 4 жовтня, на Рівненщині триватиме низка заходів від Представництва Європейського Союзу в Україні. Їхня мета - популяризація європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До заходів долучиться і «Видавництво Старого Лева».
 
Так, у п`ятницю, 2 жовтня, в Острозі відбудеться літературно-інформаційна «Книжкова євротолока». Гості події  можуть не лише відвідати книжковий ярмарок від «Видавництва Старого Лева», а й поспілкуватися з письменницею Софією Андрухович під час презентації її роману «Фелікс Австрія». Локація – Національний університет «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, аудиторія П5, 1 поверх головного корпусу). Захід триватиме з 10:30 до 12:30.
 
Також запрошуємо взяти участь у конкурсі «Книга, яка змінила Європу»: конкурсанти протягом 5 хвилин мають висвітлити свою думку про книгу, яка на їхню думку змінила Європу. Три переможці одержать нагороди від Представництва ЄС, інші учасники отримають у подарунок книги від Софії Андрухович «Фелікс Австрія» та Володимира Єрмоленка «Далекі близькі», який також завітає в Острог.
 
Протягом тижня в Острозі триватимуть й інші заходи, серед яких відкриття Інформаційного центру ЄС на базі Національного університету «Острозька академія» та заняття від Школи європейських студій.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage