0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Всесвітньо відомий нейрохірург презентує Україні власну книгу

Сultprostir, фото - Форум видавців   

«Видавництво Старого Лева» готує до друку книгу мемуарів видатного британського нейрохірурга Генрі Марша «Історія про життя, смерть та нейрохірургію», яка вперше вийде українською. Презентувати свій твір Марш приїде особисто на «Форум видавців у Львові», який відбудеться з 9 по 14 вересня.

Генрі Марш – один з передових лондонських хірургів, який присвятив себе вирішенню багатьох морально-етичних питань як суспільства в цілому, так і медицини зокрема. Понад 15 років Марш здійснював допомогу київським лікарням, які у жахливих умовах на застарілій апаратурі змушені боротися з пухлинами мозку. У 2007 році було знято документальний фільм про Генрі Марша та його діяльність в Україні. Стрічка отримала призи на кінофестивалях по всьому світу: від Загреба до Шанхая.

«Цьогоріч «Видавництво Старого Лева» привозить на «»Форум видавців багатьох чудових іноземних авторів: Мартіна Содомку та Франсуазу Барб-Ґалль яка вже кілька разів приїжджала до Києва, але ще жодного разу до Львова. А ще до нас приїде неперевершений Генрі Марш − всесвітньо відомий нейрохірург з Великобританії. Його книжка мемуарів «Історія життя, смерті та нейрохірургії» видана у близько 20 країнах світу і нарешті виходить українською мовою (а нарешті тому, що Генрі великий друг України і у цій книзі про неї і про українську медицину є чимало)», − розповіла Cultprostir Оксана Зьобро, керівник відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю «Видавництва Старого Лева». 

 

 

 

Вам може бути цікаво
Онлайн-презентація книги Наталки Сняданко «Перше слідство імператриці»
«Любов, дідусь і помідори» – дитяча книга, яка рятує життя
За лаштунками свят. Як говорити з дітьми про традиції?
Тест. Як добре ви знаєте Гемінґвея?
Гаражний розпродаж стартує: знижки до 70%!
Даруємо знижку -20% на книжку «Маламандер»!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати