"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку - разом зі Стівеном Гокінґом
У четвер, 10 листопада, в житомирському Музеї космонавтики відбудеться презентація книг відомого британського фізика-теоретика Стівена Гокінґа та його доньки Люсі Гокінґ «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» та «Джордж і скарби космосу». У Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку перекладачка книги Ганна Лелів й голова Асоціації музеїв космонавтики України Михайло Псюк розкажуть, чому Земля така особлива, що саме на ній зародилося життя; що цікавого знайшли марсоходи на червоній планеті та чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями. Зустріч відбудеться за сприяння комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради. Вхід вільний. Початок о 15.00.
 
Презентація книг «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» та «Джордж і скарби космосу» буде надзвичайно корисною для діток, яким цікавий космос, а також для дорослих, які хочуть пригадати основи фізики та астрономії.
 
А ще це ідеальний спосіб заохотити школярів до вивчення Всесвіту. Адже книги Гокінґів не лише про зірки, планети, комети, астероїди і чорні діри... Це також розповідь про звичайного сучасного хлопчика.
 
У малого Джорджа - проблеми зі шкільними хуліганами, непорозуміння з батьками-вегетаріанцями, а ще у нього живе порося Фредді, якого сім'ї підкинули в коробці напередодні Різдва. За допомогою чарівного комп'ютера хлопчик потрапляє у космос і подорожує по Всесвіту верхи на кометі. Під час мандрівки Джордж (і ми разом з ним) бачимо та дізнаємося багато нового. Виявляється, на кометах є гейзери,  три з половиною мільярди років тому в атмосфері не було кисню, а на Юпітері вже триста років, як бушує гігантський ураган. Усе, що бачить Джордж, читач знайде на окремих сторінках книги:  фото комет, астероїдів і навіть чорної діри. Також у книзі є простий та доступний довідник про космос.
 
Стівен Гокінґ - британський фізик-теоретик, відомий своїми дослідженнями в астрофізиці, зокрема теорії чорних дір, популяризатор наукових знань. Його вважають одним із найгеніальніших фізиків з часів Ейнштейна.  Лукасівський професор математики й теоретичної фізики в Кембриджському університеті. Автор низки книг для дорослих та дітей.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage