"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Все з початку: 7 книжок для впевненого старту
Початок нового календарного року — завжди гарний привід для рішучих ініціатив щодо подальшого життя. Навіщо втрачати можливість змінити себе? Навіть якщо, говорячи відверто, для нового старту не потрібно чекати особливих дат.
 
Тетяна Гордієнко, ZZA.Delo
 
 
Джейн Б. Бурка, Леонора М. Юен, "Видавництво Старого Лева"
 
Якщо депресії у вас немає, а відкладання справ (особливо ж — важливих справ) на потім, на останній момент — ваш спосіб життя, то ви — прокрастинатор. І з цим теж можна і треба боротися. Автори, які є досвідченими психологами, що пишуть докладні і дотепні тексти, стверджують, що причина прокрастинації — у нашому дитинстві та дорослому досвіді. Вони дають рекомендації про те, як налаштуватися на виконання задач, оминаючи перешкоди прокрастинації.
 
 
Бодо Шефер, "Видавництво Старого Лева"
 
"Матеріальний добробут" — один із компонентів святкових побажань. Але якщо ніяк не докладати зусиль, то само собою воно вас не дожене й не ощасливить. Бодо Шефер, експерт з фінансової грамотності, навчить вас, як стати заможним, або принаймні суттєво оздоровити ваше фінансове становище. Звільнитись від стереотипів про заможність, уникати боргів, правильно заощаджувати, розумно інвестувати — секрети усіх цих навичок — у новій книзі Шефера.
 
Коли зустрічаються незнайомці
Кіо Старк, "Віват"
 
Чи стає самотність новою хворобою сучасності? Навіть якщо ми користуємося гаджетами помірно і не забуваємо старих друзів, то все одно більшу частину нашого часу поспішаємо кудись з похмурим виразом обличчя, не помічаючи нікого навколо. І дарма, зовсім дарма, адже спілкування з людьми, яких ми не знаємо, несе в собі не тільки радість, а й потужні трансформаційні можливості. Авторка, записуючи  власний досвід спонтанних зустрічей на вулиці, з'ясувала, яким чином ці моменти спілкування приносять нам відчуття щастя та змінюють наше ставлення до людей, які від нас відрізняються.
 
Як подолати неспокій і почати жити
Дейл Карнегі, "КМ-Букс"
 
Дейл Карнегі — автор численних бестселерів з особистісного розвитку та навичок ефективного спілкування, дає практичні поради щодо згубної звички хвилюватися. На жаль, йдеться саме про звичку, шкідливу ментальну схему, яка тримає нас у полоні негативних передчуттів та прогнозів, що відносять нас дуже далеко і від теперішнього моменту і від реальності взагалі. Тим самим вони не дають нам жити у повному розумінні свідомого життя. Якщо ви перестанете весь час хвилюватись, ви зможете насолоджуватись життям, у якому неприємностям відведено рівно стільки місця, скільки їм слід займати.
 
Думай і дій як кіт
Стефан Ґарньє, "Віват"
 
Ми часто порівнюємо наше неспокійне життя та споглядально-розважальне життя котів. А чи не варто уважніше проаналізувати поведінку пухнастих улюбленців, можливо, багато чого з їхньої вдачі зробило б наше людське життя більш спокійним, змістовним, гідним, витонченим? Стефан Ґарньє спостерігає за своїм котом протягом 15 років і зробив певні висновки, які допоможуть кому завгодно зрозуміти, як бути незалежною, розважливою, харизматичною особистістю.
 
Пишемо нову історію. Як перестати бути жертвою за 12 занять
Лаура Есківель, "Кальварія"
 
Чудову мексиканську письменницю краще знають за кулінарно-еротично-магічним романом "Як вода для шоколаду", але її особистий досвід допоміг їй написати не менш популярний посібник для тих, хто хоче змінити історію власного життя. Як вибратись з незручної категорії "жертви", людини, позбавленої власної волі й гідності, суб'єкта життя, а не активного діяча? Хоч би що з вами сталося, письменниця навчить вас дивитись на свої невдачі по-іншому. Сприймати свій досвід інакше — значить відновити контроль над своїми спогадами і провести реконструкцію творчого погляду на своє теперішнє та майбутнє.
 
Чому варто жити далі
Метт Хейг, "Фабула"
 
"Зберися нарешті! Роби щось! Припини себе жаліти!" — це часто чують люди, стан яких зовсім не залежить від сили волі. Депресія — страшний ворог. Ті, кому вдалося побороти його та віднайти сенс жити далі, можуть допомогти всім іншим не полишати надії на одужання, а їхнім близьким — побачити засоби, як підтримати людину у боротьбі з депресією. Молодий британський письменник зумів повернути радість у власне життя, а тепер розповідає нам, як витримати страждання, подолати розпач та жити далі!

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage