0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Володимир Єрмоленко: треба вміти приймати і біль, і радість
У четвер, 4 червня, у Києво-Могилянській академії відбулася презентація книги Володимира Єрмоленка «Далекі близькі», що цьогоріч вийшла друком у «Видавництві Старого Лева». Вечір став для автора особливим ще й тому, що НаУКМА – колишній навчальний заклад письменника, до якого він повернувся як науковець та викладач, а тепер і як визнаний автор.
 
Задум своїх текстів Володимир Єрмоленко пояснює просто: неможливо зрозуміти філософські чи літературні ідеї без розуміння того, як жили їхні автори. Говорячи про 11 видатних постатей філософії та літератури, він не прагне переписувати історію, а воліє розповісти її так, як вона відбувалася. 
 
«Крізь екзотику я намагаюся шукати те, що дає нам відповіді на свої власні життєві питання. Це книжка про біль і про радість, про те, що радість невіддільна від болю і навпаки. Ти можеш перетворити одне на інше, як мідь на золото. І треба вміти приймати і те, й інше – дуже складно приймати біль, але ще складніше - радість і думати, що вона назавжди. Мусиш вміти її теж відпустити».
 
Вам може бути цікаво
Дивні, але захопливі: 3 книжки, від яких неможливо відірватись
(Не)ідеальні люди в ідеальному світі: рецензія на книгу Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»
Ганна Лелів про віру в себе і «928 миль від дому»
Топ-5 книг від Наталі Іваничук
Одеська книгарня-кав`ярня Старого Лева не працюватиме 8-11 червня
Онлайн-презентація збірки Анни Малігон «Розарій»
stary_lev Стежити
дописів читачів