"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Влада почне фільтрувати російську книжкову продукцію
Під час брифінгу «Українська книга в умовах інформаційної війни» першочергово розглядалося питання підтримки та розвитку вітчизняного книговидання і книгорозповсюдження та введення заходів щодо убезпечення українського ринку від провокативних російських видань.
 
Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич наголосив, що саме формування світогляду та системи цінностей дасть змогу запобігти війні та суспільним конфліктам. А одним з інструментів може стати гуманітарна політика, серед чого і книговидання.
 
Олександр Сич зазначив, що в Україні досі гостро стоять питання надлишкового імпорту, відсутній дієвий механізм систематизації податкових пільг, нерозвинені засоби популяризації книг і читання, а також є низка проблем щодо регуляції і унормування книговидавничої сфери.
 
Він також додав, що прийняте рішення ввести певні санкції щодо книг російського виробництва: «Я далекий від того, аби стверджувати, що вся російська книга погана. Водночас, ми просто зобов'язані захистити українського споживача від ксенофобського видавничого продукту, спрямованого на дестабілізацію ситуації у країні».
 
Також під час брифінгу йшлося відновлення діяльності відповідної Міжвідомчої комісії при Кабінеті Міністрів.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage