"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Війна, що змінила Рондо» – серед переможців Bologna Ragazzi Award 2015
Книга Творчої майстерні «Аґрафка» (Романи Романишин і Андрія Лесіва), видана «Видавництвом Старого Лева», – «Війна, що змінила Рондо» увійшла до числа переможців конкурсу Bologna Ragazzi Award 2015 та отримала спеціальну відзнаку журі у категорії Нові Горизонти (New Horizons).
 
«Війна приходить раптово і змінює все, - відзначили члени журі  премії Bologna Ragazzi Award 2015. - У цих сміливих і напрочуд грайливих ілюстраціях місто Рондо та його друзі знаходять геніальне вирішення проблеми, і знову настає квітучий мир. Хоча книга відкриває перед читачами складну світову проблему, постійно відчутну й дуже реальну, «Війна, що змінила Рондо» робить акцент на надії і просвітленні».
 
«Тема війни в книжках-картинках у світі не є новою, - говорять Андрій та Романа. – І ми багато з них бачили, аналізували і вчилися. Потрібно шукати мову метафор та символів. А ще для нас важливо закласти в цю історію образи і символи, зрозумілі як в Україні, так і за її межами. Наприклад, в книзі таким знаком є квіти маку. В українському фольклорі червоні маки ростуть там, де пролилася безневинна кров, в світовій культурі мак є символом пам'яті жертв, полеглих на війні. А з минулого року цей міжнародний символ використовують і в Україні».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage