"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Вірші, від яких плачуть чоловіки»
Так називатиметься збірка емоційної поезії, яка вийде у Великобританії у квітні. Видання було створене з метою зламати стереотипи про мужність як відсутність емоцій. Упорядниками книги стали біограф і журналіст Ентоні Холден і його син – відомий кінопродюсер – Бен Холден.
 
«Гендерні стереотипи небезпечні, бо вони придушують здібності і амбіції, сприяють дискримінації і підтримують соціальну нерівність, яка часто є основною причиною насильства» , - говорить директор британського благодійного товариства Кейт Аллен. «Ми сподіваємося, що ця збірка допоможе зрозуміти хлопчикам, що сльози і поезія не тільки для дівчаток», - додає вона.
 
У книзі будуть представлені 100 поезій, які справили незабутнє враження на різних знаменитих чоловіків: від Деніела Редкліфа до Ніка Кейва, від Джона Ле Карре до Джонатана Франзена. Найбільше віршів у збірці належать Уісту Х'ю Одену. В книгу також потрапили твори Томаса Харді, Альфреда Хаусмана, Філіпа Ларкіна та інших авторів. У книжці також близько десятка віршів, авторами яких є жінки, і кілька текстів ліричних пісень.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage