0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Вінні Пух та королева Єлизавета ІІ – герої нової дитячої книги
 
Цьогоріч королева Великобританії Єлизавета ІІ відзначила свій 90-ий День народження. Також 90 років тому вперше вийшла друком історія Алана Мілна про Вінні Пуха. З цієї нагоди у Британії написали книгу, у якій королева та всесвітньовідомий іграшковий ведмедик зустрілися:)
 
Книгу «Вінні Пух та День народження королеви» написала Джейн Ріордан і проілюстрував Марк Берджесс. У цій історії Пух залишає ліс та у супроводі своїх друзів Крістофера Робіна, Паця та Іа вирушає у Лондон, щоб доставити спеціальний подарунок королеві - вірш, який Пух написав з нагоди її 90-річчя. Окрім того, не лише королева отримує подарунок - у книзі Паць дарує  повітряну кульку онуку Єлизавети ІІ. 
 
 
 
Книга вийшла у двох форматах – електронному та аудіоверсії. Цікаво, що озвучив історію письменник, сценарист та режисер, лауреат премії Оскар Джим Бродбент. «Я був шанувальником Вінні Пуха, коли був маленьким хлопчиком. Я навіть назвав так само мого першого і улюбленого іграшкового ведмедика.  Мені сподобалося бути частиною цієї справи - святкування 90-го Дня народження королеви і 90-річчя Вінні-Пуха. Це було для мене честю», - розповідав актор.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Комплект з двох книжок "Книга мого роду"
Найновіші книжки про їжу 2018-2019 років
Даруємо знижку на книжку тижня: «Велика магія» Елізабет Ґілберт!
Недільні читання. Уривок із книги Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя»
6 книг Старого Лева – серед фіналістів Премії Міста літератури ЮНЕСКО
Оксана Лущевська – про ековідповідальність та захист тварин
stary_lev Стежити
дописів читачів